OKTOBAR II ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Biologija
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BIO101 | Opšta i neorganska hemija | 01.10.2019. u 13:00h |
03.10.2019. u 13:00h |
Dragan Đorđević |
0 |
BIO102 | Fizika | 04.10.2019. u 12:00h |
0 | ||
BIO103 | Morfologija i anatomija biljaka | 04.10.2019. u 09:00h |
07.10.2019. u 09:00h |
0 | |
BIO104 | Osnovi informatike | 02.10.2019. u 09:00h |
11.10.2019. u 09:00h |
Aleksandar Stamenković |
0 |
BIO105 | Organska hemija | 04.10.2019. u 10:00h |
08.10.2019. u 10:00h |
0 | |
BIO106 | Biologija ćelije | 07.10.2019. u 10:00h |
09.10.2019. u 09:00h |
0 | |
BIO107 | Mikrobiologija | 01.10.2019. u 10:00h |
04.10.2019. u 10:00h |
0 | |
BIO108 | Verovatnoća i statistika u biologiji | 10.10.2019. u 09:00h |
Marija Кrstić |
2 | |
BIO201 | Zoologija beskičmenjaka | 01.10.2019. u 09:00h |
03.10.2019. u 13:00h |
0 | |
BIO202 | Biohemija | 01.10.2019. u 11:00h |
10.10.2019. u 11:00h |
0 | |
BIO203 | Algologija i mikologija | 02.10.2019. u 10:00h |
07.10.2019. u 10:00h |
0 | |
BIO204 | Razviće životinja | 03.10.2019. u 10:00h |
08.10.2019. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
3 |
BIO205 | Sistematika viših biljaka | 08.10.2019. u 12:00h |
10.10.2019. u 12:00h |
0 | |
BIO206 | Zoologija hordata | 07.10.2019. u 09:00h |
08.10.2019. u 10:00h |
Saša Stanković |
1 |
BIO301 | Opšta ekologija | 02.10.2019. u 12:00h |
03.10.2019. u 09:00h |
Slaviša Stamenković |
1 |
BIO302 | Fiziologija biljaka | 02.10.2019. u 10:00h |
09.10.2019. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
2 |
BIO303 | Genetika | 30.09.2019. u 10:00h |
04.10.2019. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
1 |
BIO304 | Fiziologija životinja | 30.09.2019. u 11:00h |
01.10.2019. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
1 |
BIO305 | Osnovi ekologije biljaka | 10.10.2019. u 10:00h |
11.10.2019. u 12:00h |
0 | |
BIO306 | Osnovi ekologije životinja | 09.10.2019. u 10:00h |
16.10.2019. u 09:00h |
Ana Savić |
1 |
BIO307 | Organska evolucija | 03.10.2019. u 09:00h |
04.10.2019. u 09:00h |
Dragana Stojadinović |
1 |
BIO308 | Molekularna biologija | 01.10.2019. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
1 | |
BIOI11 | Istorija i filozofija biologije | 11.10.2019. u 11:00h |
0 | ||
BIOI12 | Osnovi astrofizike sa astrobiologijom | 08.10.2019. u 14:00h |
0 | ||
BIOI21 | Engleski jezik 1 | 04.10.2019. u 09:00h |
Sonja Miletić |
0 | |
BIOI31 | Principi laboratorijskog rada u biologiji | 02.10.2019. u 10:00h |
09.10.2019. u 10:00h |
0 | |
BIOI32 | Metodologija eksperimentalnog rada u biologiji | 02.10.2019. u 10:00h |
09.10.2019. u 10:00h |
0 | |
BIOI33 | Primena računara u biologiji | 05.10.2019. u 09:00h |
12.10.2019. u 09:00h |
Milan Bašić |
0 |
BIOI34 | Laboratorijske životinje u biološkim istraživanjima | 01.10.2019. u 11:00h |
01.10.2019. u 12:00h |
0 | |
BIOI41 | Mikrobiologija hrane | 10.10.2019. u 11:00h |
0 | ||
BIOI42 | Istorijska geologija sa paleontologijom | 10.10.2019. u 12:00h |
11.10.2019. u 12:00h |
0 | |
BIOI43 | Matematika u biologiji | 11.10.2019. u 09:00h |
0 | ||
BIOI51 | Psihologija | 07.10.2019. u 12:00h |
Jelisaveta Тodorović |
1 | |
BIOI53 | Biogeografija | 07.10.2019. u 12:00h |
08.10.2019. u 12:00h |
0 | |
BIOI54 | Imunobiologija | 11.10.2019. u 11:00h |
0 | ||
BIOI62 | Parazitologija | 01.10.2019. u 10:30h |
04.10.2019. u 12:00h |
0 | |
BIOI71 | Metodika nastave biologije | 02.10.2019. u 09:00h |
03.10.2019. u 09:00h |
0 | |
BIOI72 | Osnovi konzervacione biologije | 04.10.2019. u 17:00h |
05.10.2019. u 11:00h |
0 |