JUNSKI 2 ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Biologija
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BIO101 | Opšta i neorganska hemija | 13.07.2020. u 10:00h |
15.07.2020. u 10:00h |
Dragan Đorđević |
0 |
BIO102 | Fizika | 07.07.2020. u 14:00h |
Dragoljub Dimitrijević |
0 | |
BIO103 | Morfologija i anatomija biljaka | 07.07.2020. u 09:00h |
08.07.2020. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIO104 | Osnovi informatike | 04.07.2020. u 09:00h |
06.07.2020. u 09:00h |
Aleksandar Stamenković |
0 |
BIO105 | Organska hemija | 09.07.2020. u 11:00h |
10.07.2020. u 11:00h |
Snežana Jevtović |
0 |
BIO106 | Biologija ćelije | 06.07.2020. u 15:00h |
13.07.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIO107 | Mikrobiologija | 07.07.2020. u 12:00h |
10.07.2020. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIO108 | Verovatnoća i statistika u biologiji | 14.07.2020. u 09:00h |
Marija Кrstić |
0 | |
BIO202 | Biohemija | 07.07.2020. u 14:00h |
09.07.2020. u 11:00h |
Nataša Joković |
0 |
BIO203 | Algologija i mikologija | 08.07.2020. u 14:00h |
14.07.2020. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIO204 | Razviće životinja | 10.07.2020. u 14:00h |
13.07.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
1 |
BIO301 | Opšta ekologija | 14.07.2020. u 13:00h |
15.07.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |
BIO302 | Fiziologija biljaka | 06.07.2020. u 17:00h |
08.07.2020. u 12:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIO303 | Genetika | 10.07.2020. u 09:00h |
10.07.2020. u 09:00h |
Тatjana Mitrović |
0 |
BIO304 | Fiziologija životinja | 07.07.2020. u 14:00h |
08.07.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
0 |
BIO305 | Osnovi ekologije biljaka | 08.07.2020. u 09:00h |
10.07.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
0 |
BIO306 | Osnovi ekologije životinja | 06.07.2020. u 13:30h |
09.07.2020. u 12:00h |
Ana Savić |
0 |
BIO307 | Organska evolucija | 13.07.2020. u 10:00h |
14.07.2020. u 15:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
0 |
BIO308 | Molekularna biologija | 07.07.2020. u 08:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIOI11 | Istorija i filozofija biologije | 09.07.2020. u 13:00h |
Nataša Joković Svetlana Тošić |
0 | |
BIOI12 | Osnovi astrofizike sa astrobiologijom | 10.07.2020. u 13:00h |
Dragan Gajić |
0 | |
BIOI21 | Engleski jezik 1 | 06.07.2020. u 10:00h |
Sonja Miletić |
0 | |
BIOI31 | Principi laboratorijskog rada u biologiji | 06.07.2020. u 13:00h |
08.07.2020. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIOI32 | Metodologija eksperimentalnog rada u biologiji | 06.07.2020. u 13:00h |
08.07.2020. u 13:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIOI33 | Primena računara u biologiji | 06.07.2020. u 09:00h |
16.07.2020. u 14:00h |
Milan Bašić |
0 |
BIOI34 | Laboratorijske životinje u biološkim istraživanjima | 07.07.2020. u 09:00h |
07.07.2020. u 11:00h |
Vladimir Cvetković |
0 |
BIOI41 | Mikrobiologija hrane | 09.07.2020. u 11:00h |
Nataša Joković |
0 | |
BIOI42 | Istorijska geologija sa paleontologijom | 10.07.2020. u 12:00h |
Ljupko Rundić |
0 | |
BIOI43 | Matematika u biologiji | 14.07.2020. u 09:00h |
Marija Кrstić |
0 | |
BIOI51 | Psihologija | 16.07.2020. u 10:00h |
Jelisaveta Тodorović |
1 | |
BIOI52 | Anatomija čoveka | 06.07.2020. u 14:00h |
Jelena Vitorović |
0 | |
BIOI53 | Biogeografija | 10.07.2020. u 11:00h |
13.07.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
0 |
BIOI54 | Imunobiologija | 09.07.2020. u 13:00h |
Jelena Vitorović |
0 | |
BIOI61 | Pedagogija | 07.07.2020. u 10:00h |
Jelena Petrović |
0 | |
BIOI62 | Parazitologija | 06.07.2020. u 12:00h |
09.07.2020. u 09:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIOI71 | Metodika nastave biologije | 06.07.2020. u 10:00h |
Marina Jušković |
0 | |
BIOI72 | Osnovi konzervacione biologije | 15.07.2020. u 15:00h |
Đurađ Milošević |
0 |