OKTOBARSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Ekologija i zaštita prirode
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 15.09.2020. u 10:00h |
18.09.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović |
0 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 07.09.2020. u 10:00h |
08.09.2020. u 09:00h |
Ana Savić |
0 |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 15.09.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
0 | |
BEZ502 | Fitogeografija | 14.09.2020. u 12:00h |
17.09.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović |
0 |
BEZ503 | Zoogeografija | 15.09.2020. u 15:00h |
16.09.2020. u 15:00h |
Saša Stanković |
0 |
BEZI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 14.09.2020. u 11:00h |
15.09.2020. u 12:00h |
Zorica Mitić |
0 |
Bioi11 | Biološke simbioze | 09.09.2020. u 10:00h |
16.09.2020. u 10:00h |
Predrag Jakšić |
0 |
BIOI22 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 07.09.2020. u 09:00h |
08.09.2020. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIOI42 | Biološka antropologija | 16.09.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 | |
EКO401 | Кonzervaciona biologija | 17.09.2020. u 12:00h |
18.09.2020. u 12:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
0 |
EКO402 | Ekotoksikologija | 17.09.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
0 | |
EКO403 | Hidrobiologija | 09.09.2020. u 12:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКO404 | Zaštita biološke raznovrsnosti | 15.09.2020. u 12:00h |
16.09.2020. u 10:00h |
Milica Stojković-Piperac |
0 |
EКO405 | Ekologija mikroorganizama | 08.09.2020. u 10:00h |
14.09.2020. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
EКO501 | Urbana ekologija | 10.09.2020. u 12:00h |
11.09.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |
EКO502 | Bioindikacije i biomonitoring | 15.09.2020. u 12:00h |
16.09.2020. u 12:00h |
Đurađ Milošević |
0 |
EКOI21 | Zaštićene vrste i područja Srbije | 07.09.2020. u 11:00h |
08.09.2020. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
EКOI31 | Vegetacija sveta | 07.09.2020. u 12:00h |
08.09.2020. u 13:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
EКOI32 | Globalna ekologija | 14.09.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 | |
EКOI41 | Limnologija | 08.09.2020. u 13:00h |
09.09.2020. u 14:00h |
Ana Savić |
0 |