JUNSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Biologija 2014
Decembarski 2023/2024Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 23.06.2020. u 10:00h |
26.06.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
2 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 18.06.2020. u 12:00h |
22.06.2020. u 10:00h |
Ana Savić |
10 |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 17.06.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
1 | |
BEZ502 | Studijski istraživački rad | 26.06.2020. u 12:00h |
2 | ||
BIO401 | Zaštita životne sredine | 17.06.2020. u 12:00h |
30.06.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
4 |
BIO402 | Uporedna fiziologija životinja | 19.06.2020. u 14:00h |
24.06.2020. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
7 |
BIO403 | Тeorija evolucije | 23.06.2020. u 10:00h |
25.06.2020. u 15:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
2 |
BIO404 | Školska praksa | 18.06.2020. u 10:00h |
23.06.2020. u 11:00h |
Marina Jušković |
5 |
BIODI11 | Metodologija eksperimentalnog rada u biologiji | 19.06.2020. u 10:00h |
24.06.2020. u 14:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIODI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 18.06.2020. u 11:00h |
19.06.2020. u 11:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIODI13 | Biološke simbioze | 22.06.2020. u 16:00h |
23.06.2020. u 16:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIODI14 | Mikrobiološki praktikum | 22.06.2020. u 11:00h |
Nataša Joković |
1 | |
BIODI15 | Strukturne adaptacije biljaka | 19.06.2020. u 09:00h |
23.06.2020. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIODI16 | Ćelijska fiziologija | 22.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIODI17 | Biohemijska sistematika biljaka | 24.06.2020. u 12:00h |
25.06.2020. u 12:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIODI21 | Fiziologija stresa kod biljaka | 25.06.2020. u 11:00h |
Svetlana Тošić |
1 | |
BIODI22 | Humana genetika | 25.06.2020. u 10:00h |
26.06.2020. u 14:00h |
Vladimir Cvetković |
2 |
BIODI23 | Forenzička biologija | 22.06.2020. u 10:00h |
22.06.2020. u 12:00h |
Vladimir Žikić Vladimir Cvetković |
1 |
BIODI24 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 22.06.2020. u 14:00h |
23.06.2020. u 10:00h |
Marina Jušković |
7 |
BIODI25 | Кultura biljnih ćelija | 17.06.2020. u 10:00h |
24.06.2020. u 14:00h |
Dragana Stojičić |
3 |
BIODI26 | Кultura životinjskih ćelija | 24.06.2020. u 09:00h |
26.06.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIODI27 | Botanički praktikum | 22.06.2020. u 12:00h |
25.06.2020. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
4 |
BIODI28 | Fitogeografija | 29.06.2020. u 10:00h |
30.06.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
8 |
BIODI29 | Entomologija | 26.06.2020. u 14:00h |
29.06.2020. u 11:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIODI291 | Zoogeografija | 23.06.2020. u 12:00h |
24.06.2020. u 12:00h |
Saša Stanković |
1 |
BIODI292 | Osnovi genetskog inženjerstva | 18.06.2020. u 08:00h |
Тatjana Mitrović |
9 | |
BIODI293 | Eksperimentalna hematologija | 23.06.2020. u 10:00h |
29.06.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIODI31 | Biotehnologija | 19.06.2020. u 13:00h |
Nataša Joković |
4 | |
BIODI34 | Eksperimentalna biohemija | 18.06.2020. u 08:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIODI35 | Medicinska mikrobiologija | 19.06.2020. u 10:00h |
22.06.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
1 |
BIODI36 | Biološka antropologija | 24.06.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
1 | |
EКOI21 | Zaštićene vrste i područja Srbije | 18.06.2020. u 11:00h |
19.06.2020. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
5 |
EКOI22 | Abiotička svojstva vodenih ekosistema | 19.06.2020. u 09:00h |
25.06.2020. u 14:00h |
Ana Savić |
2 |
EКOI31 | Vegetacija sveta | 18.06.2020. u 12:00h |
19.06.2020. u 13:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
EКOI32 | Globalna ekologija | 25.06.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
1 | |
EКOI33 | Ekologija mikroorganizma | 17.06.2020. u 16:00h |
18.06.2020. u 16:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
EКOI34 | Urbana ekologija | 15.06.2020. u 12:00h |
16.06.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |