OKTOBAR II/2 ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Ekologija i zaštita prirode 2014
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 06.10.2020. u 10:00h |
07.10.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić Dragana Jenačković Gocić |
0 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 01.10.2020. u 10:00h |
05.10.2020. u 09:00h |
Ana Savić |
3 |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 02.10.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
1 | |
BEZ502 | Studijski istraživački rad | 28.09.2020. u 12:00h |
Đurađ Milošević |
4 | |
BIO404 | Školska praksa | 05.10.2020. u 10:00h |
06.10.2020. u 10:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIODI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 05.10.2020. u 11:00h |
08.10.2020. u 11:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIODI13 | Biološke simbioze | 02.10.2020. u 11:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
1 | |
BIODI14 | Mikrobiološki praktikum | 09.10.2020. u 12:00h |
Nataša Joković |
2 | |
BIODI17 | Biohemijska sistematika biljaka | 06.10.2020. u 12:00h |
09.10.2020. u 12:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
BIODI23 | Forenzička biologija | 09.10.2020. u 11:00h |
09.10.2020. u 12:00h |
Vladimir Žikić Vladimir Cvetković |
1 |
BIODI24 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 05.10.2020. u 10:00h |
06.10.2020. u 10:00h |
0 | |
BIODI25 | Кultura biljnih ćelija | 07.10.2020. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 | |
BIODI27 | Botanički praktikum | 05.10.2020. u 13:00h |
08.10.2020. u 13:00h |
Bojan Zlatković |
1 |
BIODI29 | Entomologija | 06.10.2020. u 12:00h |
07.10.2020. u 12:00h |
Vladimir Žikić |
1 |
BIODI292 | Osnovi genetskog inženjerstva | 08.10.2020. u 08:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIODI293 | Eksperimentalna hematologija | 09.10.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
1 | |
BIODI31 | Biotehnologija | 09.10.2020. u 12:00h |
Nataša Joković |
1 | |
BIODI33 | Didaktičke inovacije | 06.10.2020. u 09:00h |
Jelena Petrović |
0 | |
BIODI35 | Medicinska mikrobiologija | 07.10.2020. u 12:00h |
09.10.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
0 |
EКO401 | Кonzervaciona biologija | 07.10.2020. u 11:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
1 | |
EКO402 | Bioindikacije i biomonitoring | 02.10.2020. u 12:00h |
06.10.2020. u 12:00h |
Milica Stojković-Piperac |
0 |
EКO403 | Hidrobiologija | 06.10.2020. u 09:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКO404 | Fitogeografija | 02.10.2020. u 10:00h |
05.10.2020. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
1 |
EКO405 | Zoogeografija | 08.10.2020. u 15:00h |
09.10.2020. u 15:00h |
Saša Stanković |
10 |
EКO501 | Zaštita biološke raznovrsnosti | 02.10.2020. u 12:00h |
06.10.2020. u 10:00h |
Milica Stojković-Piperac |
3 |
EКOI12 | Genotoksikologija | 07.10.2020. u 12:00h |
Vladimir Cvetković |
0 | |
EКOI14 | Limnologija | 06.10.2020. u 10:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКOI22 | Abiotička svojstva vodenih ekosistema | 06.10.2020. u 11:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКOI31 | Vegetacija sveta | 03.10.2020. u 12:00h |
08.10.2020. u 12:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
EКOI32 | Globalna ekologija | 01.10.2020. u 12:00h |
02.10.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |
EКOI33 | Ekologija mikroorganizama | 01.10.2020. u 12:00h |
05.10.2020. u 12:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
1 |
EКOI34 | Urbana ekologija | 01.10.2020. u 12:00h |
02.10.2020. u 09:30h |
Slaviša Stamenković |
0 |