JUNSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Ekologija i zaštita prirode 2014
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 22.06.2023. u 10:00h |
23.06.2023. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić Dragana Jenačković Gocić |
0 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 19.06.2023. u 11:00h |
20.06.2023. u 12:00h |
Ana Savić |
0 |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 22.06.2023. u 13:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
0 | |
BIO404 | Školska praksa | 05.06.2023. u 10:00h |
06.06.2023. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIODI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 29.06.2023. u 12:00h |
30.06.2023. u 12:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIODI13 | Biološke simbioze | 20.06.2023. u 10:00h |
0 | ||
BIODI17 | Biohemijska sistematika biljaka | 07.06.2023. u 10:00h |
08.06.2023. u 10:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
BIODI23 | Forenzička biologija | 30.06.2023. u 13:00h |
30.06.2023. u 14:00h |
Vladimir Žikić Vladimir Cvetković |
0 |
BIODI24 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 19.06.2023. u 10:00h |
20.06.2023. u 09:00h |
0 | |
BIODI25 | Кultura biljnih ćelija | 29.06.2023. u 09:00h |
28.06.2023. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIODI27 | Botanički praktikum | 27.06.2023. u 11:00h |
28.06.2023. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
BIODI29 | Entomologija | 13.06.2023. u 12:00h |
14.06.2023. u 12:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIODI292 | Osnovi genetskog inženjerstva | 30.06.2023. u 11:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIODI293 | Eksperimentalna hematologija | 26.06.2023. u 10:00h |
26.06.2023. u 12:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIODI31 | Biotehnologija | 13.06.2023. u 11:00h |
Nataša Joković |
0 | |
BIODI32 | Zoološki praktikum | 13.06.2023. u 12:00h |
14.06.2023. u 10:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIODI35 | Medicinska mikrobiologija | 12.06.2023. u 13:00h |
15.06.2023. u 13:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
0 |
EКO403 | Hidrobiologija | 21.06.2023. u 12:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКO404 | Fitogeografija | 26.06.2023. u 10:00h |
27.06.2023. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
0 |
EКO501 | Zaštita biološke raznovrsnosti | 19.06.2023. u 11:00h |
0 | ||
EКOI12 | Genotoksikologija | 15.06.2023. u 10:00h |
15.06.2023. u 10:00h |
Vladimir Cvetković |
0 |
EКOI14 | Limnologija | 22.06.2023. u 14:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКOI22 | Abiotička svojstva vodenih ekosistema | 22.06.2023. u 12:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКOI34 | Urbana ekologija | 05.06.2023. u 10:00h |
06.06.2023. u 10:00h |
Slaviša Stamenković |
0 |