JUNSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Biologija 2021, modul Biologija
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
00.PEDKOM | Pedagoška komunikacija | 20.06.2023. u 10:00h |
Jelena Petrović |
3 | |
MM.MM151 | Forenzička biologija | 30.06.2023. u 13:00h |
30.06.2023. u 14:00h |
Vladimir Žikić Vladimir Cvetković |
2 |
MM.MM241 | Endokrinologija | 23.06.2023. u 10:00h |
27.06.2023. u 11:00h |
Jelena Vitorović |
3 |
MB.MB11O | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 22.06.2023. u 13:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
0 | |
MB.MB12O | Ekologija biljaka | 22.06.2023. u 10:00h |
23.06.2023. u 12:00h |
Danijela Nikolić |
0 |
MB.MB13O | Fiziologija rastenja i razvića biljaka | 07.06.2023. u 10:00h |
Svetlana Тošić |
0 | |
MB.MB141 | Botanički praktikum | 27.06.2023. u 11:00h |
28.06.2023. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
1 |
MB.MB142 | Zoološki praktikum | 13.06.2023. u 12:00h |
14.06.2023. u 10:00h |
Marijana Ilić Milošević |
0 |
MB.MB143 | Mikrobiologija hrane | 29.06.2023. u 12:00h |
Nataša Joković |
0 | |
MB.MB151 | Eksperimentalna biohemija | 20.06.2023. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
MB.MB152 | Fitogeografija | 26.06.2023. u 10:00h |
27.06.2023. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
0 |
MB.MB21O | Biologija čoveka | 21.06.2023. u 10:00h |
28.06.2023. u 11:00h |
Jelena Vitorović Dragana Stojadinović |
5 |
MB.MB22O | Ekologija životinja | 19.06.2023. u 11:00h |
20.06.2023. u 12:00h |
Ana Savić |
1 |
MB.MB23O | Genetika | 30.06.2023. u 13:00h |
30.06.2023. u 15:00h |
Vladimir Cvetković |
1 |
MB.MB241 | Strukturne adaptacije biljaka | 19.06.2023. u 10:00h |
20.06.2023. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
MB.MB243 | Biološke simbioze | 20.06.2023. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
8 | |
MB.MB244 | Imunobiologija | 22.06.2023. u 09:00h |
27.06.2023. u 13:00h |
Jelena Vitorović |
1 |
MB.MB251 | Lekovite biljke | 29.06.2023. u 12:00h |
30.06.2023. u 12:00h |
Zorica Mitić |
2 |
MB.MB252 | Entomologija | 20.06.2023. u 12:00h |
21.06.2023. u 12:00h |
Vladimir Žikić |
1 |
MB.MB31O | Тeorija organske evolucije | 07.06.2023. u 12:00h |
08.06.2023. u 10:00h |
Dragana Stojadinović |
7 |
MB.MB32O | Zaštita životne sredine | 05.06.2023. u 10:00h |
06.06.2023. u 10:00h |
Slaviša Stamenković |
4 |
MB.MB331 | Biohemijska sistematika biljaka | 07.06.2023. u 10:00h |
08.06.2023. u 10:00h |
Zorica Mitić |
0 |
MB.MB333 | Medicinska mikrobiologija | 12.06.2023. u 13:00h |
15.06.2023. u 13:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
3 |
MB.MB341 | Osnovi biotehnologije | 29.06.2023. u 11:00h |
Nataša Joković |
2 | |
MB.MB342 | Metode praktične nastave biologije u školama | 05.06.2023. u 10:00h |
06.06.2023. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
MB.MB343 | Metodologija eksperimentalnog rada u biologiji | 28.06.2023. u 10:00h |
28.06.2023. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
MB.MB351 | Školska praksa | 05.06.2023. u 10:00h |
06.06.2023. u 09:00h |
Marina Jušković |
0 |
MB.MB352 | Genotoksikologija | 15.06.2023. u 10:00h |
15.06.2023. u 10:00h |
Vladimir Cvetković |
3 |
MB.MB41O | Stručna praksa | 01.06.2023. u 13:00h 06.06.2023. u 11:00h |
2 | ||
MM.MM352 | Osnovi bioinformatike | 13.06.2023. u 10:00h |
13.06.2023. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
2 |