SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Geografija
Aprilski 2023/2024Majski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Septembarsko-oktobarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
G-1001 | Uvod u geografiju | 26.08.2019. u 09:00h |
0 | ||
G-1002 | Matematička geografija | 26.08.2019. u 12:00h |
0 | ||
G-1003 | Кartografija | 28.08.2019. u 10:30h |
0 | ||
G-1006 | Nacionalna ekonomija | 26.08.2019. u 11:00h |
Vidoje Stefanović |
0 | |
G-102 | Geologija sa petrografijom | 27.08.2019. u 09:15h |
Nevenka Đerić |
0 | |
G-103 | Nacionalna ekonomija | 26.08.2019. u 11:00h |
Jelena Petrović |
0 | |
G-104 | Кartografija | 28.08.2019. u 10:30h |
Ivan Filipović |
2 | |
G-105 | Geološki resursi | 27.08.2019. u 09:15h |
Nevenka Đerić |
1 | |
G-106 | Кlimatologija | 05.09.2019. u 08:00h |
Nataša Martić-Bursać |
1 | |
G-107 | Biogeografija | 10.09.2019. u 10:30h |
Ranko Dragović |
1 | |
G-108 | Hidrologija | 26.08.2019. u 12:00h |
Ljiljana Stričević |
0 | |
G-109 | Geomorfologija | 06.09.2019. u 08:00h |
Mrđan Đokić |
3 | |
G-111 | Industrijska geografija | 26.08.2019. u 10:00h |
0 | ||
G-112 | Agrarna geografija | 27.08.2019. u 09:00h |
Ninoslav Golubović |
1 | |
G-113 | Regionalna geografija I | 26.08.2019. u 10:00h |
Aleksandar Radivojević |
0 | |
G-114 | Тuristička geografija | 26.08.2019. u 10:00h |
0 | ||
G-117 | Nacionalna hidrologija | 26.08.2019. u 12:00h |
Ljiljana Stričević |
0 | |
G-118 | Regionalna geografija II | 28.08.2019. u 10:00h |
Aleksandar Radivojević |
2 | |
G-119 | Geografija naselja | 28.08.2019. u 09:00h |
Ninoslav Golubović |
1 | |
G-120 | Geografija Srbije | 26.08.2019. u 10:00h |
Aleksandar Radivojević |
2 | |
G-121 | Metodika nastave geografije | 10.09.2019. u 09:30h |
0 | ||
G-2001 | Кlimatologija | 05.09.2019. u 08:00h |
0 | ||
G-2002 | Hidrologija | 26.08.2019. u 12:00h |
Ljiljana Stričević |
0 | |
G-2003 | Biogeografija | 11.09.2019. u 10:30h |
0 | ||
G-2004 | Geomorfologija | 06.09.2019. u 08:00h |
0 | ||
G-2005 | Geografija lokalne sredine | 10.09.2019. u 11:00h |
0 | ||
G-2006 | Nacionalna klimatologija | 05.09.2019. u 08:00h |
0 | ||
G-3002 | Geografija naselja | 28.08.2019. u 09:00h |
0 | ||
G-3003 | Industrijska geografija | 26.08.2019. u 11:00h |
0 | ||
G-3004 | Agrarna geografija | 27.08.2019. u 09:00h |
0 | ||
G-3005 | Regionalna geografija severne polulopte | 26.08.2019. u 10:00h |
Aleksandar Radivojević |
0 | |
G-3006 | Regionalna geografija južne polulopte | 28.08.2019. u 10:00h |
Aleksandar Radivojević |
0 | |
G-3007 | Metodika nastave geografije | 11.09.2019. u 09:30h |
Ranko Dragović |
1 | |
G-3008 | Geografija Srbije | 26.08.2019. u 10:00h |
Aleksandar Radivojević |
0 | |
G-3010 | Nacionalna hidrologija | 26.08.2019. u 12:00h |
Ljiljana Stričević |
0 | |
IO41 | Informatika | 29.08.2019. u 09:00h |
09.09.2019. u 09:00h |
Milan Bašić |
2 |
M-106 | Poslovna matematika | 27.08.2019. u 09:00h |
04.09.2019. u 09:00h |
0 | |
O-09 | Francuski jezik 1 | 03.09.2019. u 11:00h |
0 | ||
F-02 | Fizika | 03.09.2019. u 14:30h |
03.09.2019. u 07:00h |
Jasmina Jeknić-Dugić |
1 |