JUNSKI 2 ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Hemija 2014, modul Profesor hemije
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
O-01-B | Pedagogija | 07.07.2020. u 10:00h |
0 | ||
O-01-B | Pedagogija | 07.07.2020. u 10:00h |
0 | ||
O-02-1 | Didaktičke inovacije | 07.07.2020. u 10:00h |
0 | ||
O-02-B | Psihologija | 16.07.2020. u 10:00h |
0 | ||
O-02-B | Psihologija | 16.07.2020. u 10:00h |
0 | ||
H-200-B | Elektrohemija | 16.07.2020. u 13:00h |
17.07.2020. u 13:00h |
Milan Mitić |
3 |
H-201-B | Savremene optičke metode analize | 06.07.2020. u 09:00h |
06.07.2020. u 07:00h |
Vesna Stankov-Jovanović Jelena Nikolić |
1 |
H-202-B | Тehnike i metode karakterizacije neorganskih jedinjenja | 09.07.2020. u 09:00h |
10.07.2020. u 09:00h |
Dragan Đorđević Maja Stanković |
0 |
H-203-B | Odabrana poglavlja organske hemije | 04.07.2020. u 09:00h |
0 | ||
H-204-B | Savremene elektroanalitičke metode | 15.07.2020. u 15:00h |
21.07.2020. u 07:00h |
Milan Stojković |
3 |
H-205-B | Organske sinteze | 07.07.2020. u 09:00h |
Niko Radulović |
2 | |
H-206-B | Dinamička biohemija | 11.07.2020. u 09:00h |
Ivan Palić |
4 | |
H-207-B | Industrijska hemija | 10.07.2020. u 15:00h |
10.07.2020. u 07:00h |
Aleksandra Zarubica |
2 |
H-214-B | Metodika nastave hemije 1 | 04.07.2020. u 11:00h |
06.07.2020. u 15:00h |
Milena Miljković |
0 |
H-215-B | Školska praksa 1 | 11.07.2020. u 09:00h |
0 | ||
H-216-B | Školski ogledi u organskoj hemiji | 08.07.2020. u 09:00h |
09.07.2020. u 09:00h |
Danijela Кostić |
0 |
H-217-B | Školski ogledi u neorganskoj hemiji | 04.07.2020. u 09:00h |
07.07.2020. u 09:00h |
Dragan Đorđević |
0 |
H-218-B | Metodika nastave hemije 2 | 15.07.2020. u 09:00h |
16.07.2020. u 09:00h |
Sofija Rančić |
0 |
H-219-B | Školska praksa 2 | 06.07.2020. u 08:00h |
07.07.2020. u 08:00h |
Sofija Rančić |
0 |
H-222-B | Bioneorganska hemija | 13.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Maja Stanković |
2 |
H-223-B | Hemija vode i otpadnih voda | 13.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Aleksandar Bojić |
0 |
H-224-B | Hemija sekundarnih metabolita | 11.07.2020. u 09:00h |
Gordana Stojanović |
1 | |
H-225-B | Fizičko-hemijske osnove metoda odvajanja u hemiji | 13.07.2020. u 11:00h |
14.07.2020. u 11:00h |
Milan Mitić |
9 |
H-234-B | Nobelove nagrade u hemiji | 15.07.2020. u 13:00h |
17.07.2020. u 13:00h |
Danijela Кostić |
0 |
H-235-B | Rad sa darovitim učenicima | 13.07.2020. u 09:00h |
14.07.2020. u 09:00h |
Vesna Stankov-Jovanović |
0 |
H-236-B | Monitoring životne sredine | 15.07.2020. u 13:00h |
17.07.2020. u 13:00h |
Marjan Ranđelović Jelena Mitrović |
1 |
H-238-B | Aktivno učenje u hemiji | 13.07.2020. u 11:00h |
Aleksandra Zarubica Тatjana Anđelković |
0 | |
H-239-B | Hemija u svakodnevnici - Etkinsovi molekuli | 14.07.2020. u 11:00h |
0 |