OKTOBAR II ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Informatika
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
I111 | Uvod u programiranje | 01.10.2019. u 09:00h |
04.10.2019. u 14:00h |
Ivan Stanimirović |
0 |
I112 | Diskretne strukture 1 | 02.10.2019. u 09:00h |
05.10.2019. u 09:00h |
Miroslav Ćirić |
0 |
I113 | Uvod u računarstvo i digitalna logička kola | 03.10.2019. u 09:00h |
07.10.2019. u 14:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
I114 | Matematička analiza 1 | 04.10.2019. u 09:00h |
08.10.2019. u 14:00h |
Dejan Ilić |
0 |
I121 | Uvod u objektno-orijentisano programiranje | 07.10.2019. u 09:00h |
09.10.2019. u 14:00h |
Branimir Тodorović |
0 |
I122 | Diskretne strukture 2 | 08.10.2019. u 09:00h |
10.10.2019. u 14:00h |
Milan Bašić |
0 |
I123 | Uvod u Veb programiranje | 09.10.2019. u 09:00h |
11.10.2019. u 09:00h |
Milan Тasić |
0 |
I124 | Matematička analiza 2 | 10.10.2019. u 09:00h |
12.10.2019. u 09:00h |
Dejan Ilić |
0 |
I131 | Strukture podataka i algoritmi | 01.10.2019. u 09:00h |
07.10.2019. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
I132 | Linearna algebra | 03.10.2019. u 09:00h |
08.10.2019. u 09:00h |
Vladimir Pavlović |
0 |
I133 | Arhitektura i organizacija računara | 02.10.2019. u 14:00h |
08.10.2019. u 14:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
I134 | Interaktivno programiranje | 03.10.2019. u 14:00h |
10.10.2019. u 14:00h |
Marko Milošević |
0 |
I141 | Dizajn i analiza algoritama | 04.10.2019. u 09:00h |
11.10.2019. u 09:00h |
Miroslav Ćirić |
0 |
I142 | Uvod u verovatnoću | 03.10.2019. u 09:00h |
07.10.2019. u 14:00h |
Jasmina Đorđević |
1 |
I143 | Uvod u operativne sisteme | 02.10.2019. u 09:00h |
09.10.2019. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
I144 | Elektronsko izdavaštvo | 03.10.2019. u 14:00h |
10.10.2019. u 09:00h |
Aleksandar Stamenković |
0 |
I145 | Analitička geometrija | 03.10.2019. u 14:00h |
10.10.2019. u 09:00h |
Ljubica Velimirović |
0 |
I151 | Uvod u baze podataka | 04.10.2019. u 14:00h |
09.10.2019. u 14:00h |
Milan Тasić |
0 |
I152 | Тeorija brojeva i polinoma | 02.10.2019. u 09:00h |
09.10.2019. u 09:00h |
Snežana Ilić |
0 |
I153 | Metodika nastave informatike | 05.10.2019. u 09:00h |
09.10.2019. u 14:00h |
Vesna Veličković |
0 |
I154 | Simbolička izračunavanja | 05.10.2019. u 09:00h |
09.10.2019. u 14:00h |
Predrag Stanimirović |
0 |
I155 | Upravljanje projektima u IТ | 05.10.2019. u 09:00h |
09.10.2019. u 14:00h |
Marko Miladinović |
0 |
I156 | Uvod u numeričku analizu | 04.10.2019. u 09:00h |
08.10.2019. u 14:00h |
Marko Petković |
0 |
I157 | Matematička statistika | 02.10.2019. u 09:00h |
04.10.2019. u 14:00h |
Aleksandar Nastić |
0 |
I161 | Uvod u softversko inžinjerstvo | 01.10.2019. u 09:00h |
03.10.2019. u 14:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
I162 | Računarske mreže | 09.10.2019. u 09:00h |
11.10.2019. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
I165 | Softverski praktikum | 12.10.2019. u 09:00h |
0 | ||
M-1281 | Elementarna matematika 2 | 02.10.2019. u 09:00h |
10.10.2019. u 09:00h |
Jelena Manojlović |
1 |
O-01 | Pedagogija | 08.10.2019. u 10:00h |
Jelena Petrović |
0 | |
O-02 | Psihologija | 07.10.2019. u 12:00h |
Jelisaveta Тodorović |
0 | |
O-04 | Engleski jezik 1 | 07.10.2019. u 09:00h |
11.10.2019. u 14:00h |
Sonja Miletić |
0 |
O-05 | Engleski jezik 2 | 08.10.2019. u 09:00h |
10.10.2019. u 14:00h |
Sonja Miletić |
0 |