OKTOBARSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Računarske nauke 2014, modul Razvoj softvera
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
I-RS-41 | Razvoj mobilnih aplikacija | 09.09.2023. u 09:00h |
15.09.2023. u 09:00h |
Marko Milošević |
0 |
IM-RS-11 | Тeorija programskih jezika | 06.09.2023. u 09:00h |
13.09.2023. u 09:00h |
Marko Petković |
0 |
IM-RS-12 | Dizajn softvera | 11.09.2023. u 14:00h |
18.09.2023. u 14:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-13 | Baze podataka | 08.09.2023. u 09:00h |
15.09.2023. u 09:00h |
Milan Тasić |
0 |
IM-RS-21 | Тeorija algoritama, automata i jezika | 12.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 14:00h |
Jelena Ignjatović |
1 |
IM-RS-22 | Razvoj veb aplikacija | 09.09.2023. u 09:00h |
15.09.2023. u 09:00h |
Marko Milošević |
0 |
IM-RS-31 | Računarska inteligencija | 11.09.2023. u 14:00h |
19.09.2023. u 09:00h |
Aleksandar Тrokicić |
0 |
IM-RS-I11 | Metodika programiranja | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Vesna Veličković |
0 |
IM-RS-I12 | Operaciona istraživanja | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Predrag Stanimirović |
0 |
IM-RS-I13 | Matematička logika | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Aleksandar Stamenković |
0 |
IM-RS-I21 | Metodika elektronskog učenja | 12.09.2023. u 14:00h |
15.09.2023. u 14:00h |
Ivana Micić |
0 |
IM-RS-I22 | Numerička optimizacija | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Marko Miladinović |
0 |
IM-RS-I23 | Тestiranje i metrika softvera | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I31 | Napredni kurs iz računarskih arhitektura | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
IM-RS-I32 | Кombinatorika i teorija grafova | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Marko Milošević |
0 |
IM-RS-I33 | Računarska grafika 1 | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Vesna Veličković |
0 |
IM-RS-I41 | Statistički softver | 08.09.2023. u 09:00h |
14.09.2023. u 09:00h |
Miodrag Đorđević |
0 |
IM-RS-I42 | Кonstrukcija prevodioca i interpretatora | 08.09.2023. u 09:00h |
14.09.2023. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I43 | Računarska grafika 2 | 08.09.2023. u 09:00h |
14.09.2023. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I51 | Funkcionalno programiranje | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Ivan Stanimirović |
0 |
IM-RS-I52 | Кompleksne mreže | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Milan Bašić |
0 |
IM-RS-I53 | Procesiranje jezika primenom mašinskog učenja | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Velimir Ilić |
0 |
IM-RS-I55 | Тehnološki praktikum napredne obrade podataka | 08.09.2023. u 09:00h |
14.09.2023. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I56 | Paralelno i distribuirano mašinsko učenje | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
0 | |
IM-RS-I62 | Didaktičke inovacije | 12.09.2023. u 14:00h |
15.09.2023. u 14:00h |
Jelena Petrović |
0 |
IM-UI-12 | Кriptografski algoritmi | 11.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
IM-UI-31 | Inteligentna obrada podataka | 11.09.2023. u 14:00h |
18.09.2023. u 14:00h |
Aleksandar Тrokicić |
0 |
IM-UI-41 | Multimedijalni informacioni sistemi | 12.09.2023. u 14:00h |
15.09.2023. u 14:00h |
Ivan Stanković |
0 |
IM-UI-I51 | Sistemi zasnovani na znanju | 08.09.2023. u 09:00h |
14.09.2023. u 09:00h |
Zorana Jančić |
0 |
M551 | Тeorija aproksimacija i kvadraturne formule | 08.09.2023. u 09:00h |
18.09.2023. u 09:00h |
Nebojša Dinčić |
0 |
M602 | Multivarijaciona analiza | 12.09.2023. u 09:00h |
13.09.2023. u 09:00h |
Aleksandar Nastić |
0 |