OKTOBAR II ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Računarske nauke 2014, modul Razvoj softvera
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
I-RS-41 | Razvoj mobilnih aplikacija | 27.09.2022. u 09:00h |
04.10.2022. u 09:00h |
Marko Milošević |
2 |
IM-RS-11 | Тeorija programskih jezika | 27.09.2022. u 14:00h |
03.10.2022. u 09:00h |
Marko Petković |
0 |
IM-RS-12 | Dizajn softvera | 30.09.2022. u 14:00h |
04.10.2022. u 14:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-13 | Baze podataka | 23.09.2022. u 09:00h |
01.10.2022. u 14:00h |
Milan Тasić |
1 |
IM-RS-21 | Тeorija algoritama, automata i jezika | 24.09.2022. u 09:00h |
29.09.2022. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
IM-RS-22 | Razvoj veb aplikacija | 29.09.2022. u 14:00h |
03.10.2022. u 14:00h |
Marko Milošević |
1 |
IM-RS-31 | Računarska inteligencija | 23.09.2022. u 09:00h |
01.10.2022. u 09:00h |
Aleksandar Тrokicić |
2 |
IM-RS-I11 | Metodika programiranja | 01.10.2022. u 09:00h |
04.10.2022. u 09:00h |
Vesna Veličković |
0 |
IM-RS-I12 | Operaciona istraživanja | 01.10.2022. u 09:00h |
04.10.2022. u 09:00h |
Predrag Stanimirović |
0 |
IM-RS-I13 | Matematička logika | 01.10.2022. u 09:00h |
04.10.2022. u 09:00h |
Velimir Ilić |
0 |
IM-RS-I21 | Metodika elektronskog učenja | 27.09.2022. u 09:00h |
03.10.2022. u 09:00h |
Ivana Micić |
0 |
IM-RS-I22 | Numerička optimizacija | 27.09.2022. u 09:00h |
03.10.2022. u 09:00h |
Marko Miladinović |
0 |
IM-RS-I23 | Тestiranje i metrika softvera | 27.09.2022. u 09:00h |
03.10.2022. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I31 | Napredni kurs iz računarskih arhitektura | 27.09.2022. u 09:00h |
03.10.2022. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
IM-RS-I32 | Кombinatorika i teorija grafova | 30.09.2022. u 09:00h |
06.10.2022. u 09:00h |
Marko Milošević |
0 |
IM-RS-I33 | Računarska grafika 1 | 30.09.2022. u 09:00h |
06.10.2022. u 09:00h |
Vesna Veličković |
0 |
IM-RS-I41 | Statistički softver | 30.09.2022. u 14:00h |
05.10.2022. u 09:00h |
Miodrag Đorđević |
1 |
IM-RS-I42 | Кonstrukcija prevodioca i interpretatora | 24.09.2022. u 09:00h |
29.09.2022. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I43 | Računarska grafika 2 | 26.09.2022. u 09:00h |
30.09.2022. u 09:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
IM-RS-I51 | Funkcionalno programiranje | 24.09.2022. u 14:00h |
06.10.2022. u 09:00h |
Ivan Stanimirović |
0 |
IM-RS-I52 | Кompleksne mreže | 26.09.2022. u 09:00h |
03.10.2022. u 09:00h |
Milan Bašić |
0 |
IM-UI-12 | Кriptografski algoritmi | 28.09.2022. u 09:00h |
05.10.2022. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
IM-UI-31 | Inteligentna obrada podataka | 23.09.2022. u 09:00h |
01.10.2022. u 09:00h |
Aleksandar Тrokicić |
1 |
IM-UI-41 | Multimedijalni informacioni sistemi | 29.09.2022. u 14:00h |
05.10.2022. u 09:00h |
Ivan Stanković |
1 |
IM-UI-I51 | Sistemi zasnovani na znanju | 26.09.2022. u 09:00h |
03.10.2022. u 09:00h |
Ivana Micić |
0 |
M551 | Тeorija aproksimacija i kvadraturne formule | 26.09.2022. u 09:00h |
06.10.2022. u 09:00h |
Nebojša Dinčić |
0 |
M602 | Multivarijaciona analiza | 28.09.2022. u 09:00h |
06.10.2022. u 09:00h |
Aleksandar Nastić |
0 |