JUNSKI ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Računarske nauke 2021
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
00.ENGB1 | Engleski jezik B1 | 06.06.2023. u 12:00h |
08.06.2023. u 12:00h |
0 | |
00.PSI | Psihologija | 06.06.2023. u 10:00h |
10.06.2023. u 10:00h |
0 | |
20.IO11 | Uvod u programiranje | 12.06.2023. u 12:00h |
14.06.2023. u 14:00h |
Ivan Stanimirović |
16 |
20.IO12 | Diskretne strukture 1 | 08.06.2023. u 09:00h |
16.06.2023. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
18 |
20.IO13 | Uvod u računarstvo | 07.06.2023. u 12:00h |
13.06.2023. u 14:00h |
Predrag Кrtolica |
5 |
20.IO14 | Matematika 1 | 09.06.2023. u 09:00h |
12.06.2023. u 14:00h |
Miroslav Ćirić |
15 |
20.IO21 | Objektno-orijentisano programiranje 1 | 07.06.2023. u 09:00h |
14.06.2023. u 09:00h |
Ivan Stanković |
22 |
20.IO22 | Diskretne strukture 2 | 12.06.2023. u 09:00h |
16.06.2023. u 14:00h |
Milan Bašić |
10 |
20.IO23 | Uvod u Veb programiranje | 05.06.2023. u 09:00h |
13.06.2023. u 09:00h |
Milan Тasić |
41 |
20.IO24 | Matematika 2 | 09.06.2023. u 09:00h |
15.06.2023. u 09:00h |
Miroslav Ćirić |
23 |
20.IO31 | Strukture podataka i algoritmi | 06.06.2023. u 09:00h |
12.06.2023. u 14:00h |
Jelena Ignjatović |
3 |
20.IO32 | Matematika 3 | 07.06.2023. u 09:00h |
17.06.2023. u 09:00h |
Dejan Ilić |
3 |
20.IO33 | Uvod u baze podataka | 08.06.2023. u 09:00h |
12.06.2023. u 09:00h |
Milan Тasić |
10 |
20.IO34 | Objektno-orijentisano programiranje 2 | 08.06.2023. u 14:00h |
13.06.2023. u 14:00h |
Marko Milošević |
5 |
20.IO41 | Dizajn i analiza algoritama | 05.06.2023. u 09:00h |
08.06.2023. u 09:00h |
Miroslav Ćirić |
37 |
20.IO42 | Veb programiranje | 09.06.2023. u 09:00h |
13.06.2023. u 09:00h |
Ivan Stanković |
41 |
20.IO43 | Uvod u operativne sisteme | 14.06.2023. u 09:00h |
16.06.2023. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
46 |
20.IO51 | Verovatnoća | 07.06.2023. u 09:00h |
14.06.2023. u 09:00h |
0 | |
20.IO61 | Računarske mreže | 06.06.2023. u 14:00h |
12.06.2023. u 09:00h |
0 | |
20.IO62 | Uvod u softversko inženjerstvo | 08.06.2023. u 14:00h |
15.06.2023. u 14:00h |
0 | |
20.IOI01 | Elektronsko izdavaštvo | 12.06.2023. u 09:00h |
15.06.2023. u 09:00h |
Aleksandar Stamenković |
47 |
20.IOI02 | Analitička geometrija | 14.06.2023. u 14:00h |
16.06.2023. u 14:00h |
0 | |
20.IOI03 | Arhitektura i organizacija računara | 07.06.2023. u 09:00h |
10.06.2023. u 09:00h |
Predrag Кrtolica |
1 |
20.IOI05 | Numerički metodi 1 | 06.06.2023. u 14:00h |
10.06.2023. u 14:00h |
0 | |
20.IOI07 | Upravljanje projektima u IТ | 09.06.2023. u 14:00h |
17.06.2023. u 09:00h |
0 | |
20.IOI08 | Metodika nastave informatike | 09.06.2023. u 14:00h |
17.06.2023. u 09:00h |
0 | |
20.IOI09 | Simbolička izračunavanja | 09.06.2023. u 14:00h |
17.06.2023. u 09:00h |
0 | |
20.IOI10 | Numerički metodi 2 | 08.06.2023. u 09:00h |
15.06.2023. u 09:00h |
0 | |
20.IOI12 | Matematička statistika | 08.06.2023. u 09:00h |
15.06.2023. u 09:00h |
0 |