30.10.2015

ANКEТA ZA DOКТORANТE

Poštovane kolege doktoranti,

Tokom jeseni 2015. godine biće sprovedena peta po redu anketao kvalitetu doktorskih studija u Srbiji.

Pozivamo sve doktorante da uzmu učešće i izdvoje 15 minuta za popunjavanje ankete. Rezultati će biti deo šire analize stanja i davanja predloga za unapređenje doktorskih studija kroz Tempus projekat RODOS (Restructuring of Doctoral Studies in Serbia) koji se sprovodi u Republici Srbiji do kraja 2016. godine.

Molimo Vas da nam pomognete i popunite anketu koja ima za cilj da istraži poziciju nas, studenata doktorskih studija, u Srbiji.

Na sledećem linku možete otvoriti anketu: https://goo.gl/RuPGGv (Google Drive Form)

Takođe Vas molimo da prosledite ovu anketu i vašim kolegama doktorantima koje poznajete da bi rezultati bili što relevantniji.

Udruženje studenata doktorskih studija i mladih istraživača Srbije

Trg Dositeja Obradovića 5

21000 Novi Sad

Srbija