29.03.2018

Preliminarni rezultati konkursa za mlade istrazivace

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja je objavilo preliminarnu listu mladih istraživača-studenata doktorskih akademskih studija koji su prilikom prijavljivanja odabrali projekat koji se realizuje u tekućem ciklusu istraživanja. Kandidati koji se nalaze na ovoj listi potrebno je da uspostave kontakt sa rukovodiocem navedenog projekta kao i rukovodiocem naučnoistraživačke oraganizacije (NIO), radi pokretanja postupka prijema u radni odnos. Više detalja možete naći na stajtu Ministarstva.

Na sajtu Ministarstva pojavile su se preliminarne liste mladih istraživaća koji će biti primljeni za rad na projektima, u skladu sa odgovarajućim Konkursom:

Imajući u vidu da se radi o preliminarnim listama, uprava Fakulteta će u narednih nekoliko dana proveriti sve činjenice, i obavestićemo zainteresovana lica o daljem postupanju.

Računarski centar