04.04.2018

Informacija o uključivanju novih istraživača na naučne projekte koje Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja realizuje preko Fakulteta

Ova informacija se odnosi samo na lica čija se imena nalaze na PRELIMINARNOJ LISTI po Pozivu talentovanim mladim istraživačima – studentima doktorskih akademskih studija za učešće na naučnoistraživačkim projektima u 2018. godini.

1)    Asistenti Fakulteta.  Fakultet će poslati svu neophodnu dokumentaciju Ministarstvu.
2)    Lica koja su izabrana u zvanje istraživač pripravnik, ili istraživač saradnik. Potrebno je obezbediti sledeću dokumentaciju za prijem u radni odnos: odluku o izboru u zvanje, overene kopije diploma o završenim osnovnim i master akademskim studijama, izvod iz knjige rođenih, uverenje o državljanstvu, dokaz da lice nije osuđivano (iz suda), lična karta (očitana), lekarsko uverenje za zasnivanje radnog odnosa, zdravstvena knjižica, kopija broja aktivnog računa u banci. Po pribavljanju neophodne dokumentacije, javiti se Sužbi za opšte i pravne poslove radi potpisivanja ugovora o radu. Po zaključivanju ugovora o radu, Fakultet će poslati svu neophodnu dokumentaciju Ministarstvu.
3)    Lica koja nisu izabrana u zvanje istraživač pripravnik, ili istraživač saradnik. Potrebno je odmah pokrenuti proceduru za izbor u odgovarajuće zvanje, ukoliko to već nije učinjeno. Posle okončanja izbora u zvanje, kao i prikupljanja ostale neophodne dokumentacije navedene u delu 2), obaviće se potpisivanje ugovora o radu. Po zaključivanju ugovora o radu, Fakultet će poslati svu neophodnu dokumentaciju Ministarstvu

Računarski centar