09.04.2019

Javni poziv potencijalnim stanarima za korišćenje usluga i povezivanje-Startap centar Niš

Obaveštavamo Vas da je Startap centar Niš 28. marta 2019. godine raspisao Javni poziv potencijalnim stanarima za korišćenje usluga i povezivanje koji je trajno otvoren, a datum prvog preseka prijava je 15. maj.

Startap centar Niš je osnovan kao zajednička inicijativa Elektronskog fakulteta i Grada Niša i predstavlja prvi korak ka izgradnji Naučno-tehnološkog parka u Nišu. Otvoren je za sve studente Univerziteta u Nišu, kao i za sve mlade ljude u regionu koji žele da razvijaju svoje ideje i pretvore ih u uspešan biznis.

Naša vizija obuhvata doprinos Nišu da postane regionalni centar za dinamičan razvoj inovativnog tehnološkog preduzetništva, internacionalnu promociju projekata i kompanija regiona južne i istočne Srbije, kao i jačanja globalne konkurentnosti celokupne Republike Srbije.

Materijal se nalazi u prilogu, a sve potrebne informacije se mogu naći i na  zvaničnom veb-sajtu www.startupcentarnis.org.

Javni poziv

Računarski centar