Studentska poseta kompaniji Philip Morris Operations a.d. Niš .

Kompanija Philip Morris Operations a.d. Niš u saradnji sa Centrom za razvoj karijere studenata i istraživača Univerziteta u Nišu organizuje posetu kompaniji. Cilj posete je bolje upoznavanje studenata sa kompanijom Philip Morris, proizvodnjom i Inkompass programom studentske prakse.

Poseta je namenjena studentima Računarskih nauka Prirodno matematičkog fakulteta, Elektronskog, Mašinskog i Fakulteta Zaštite na radu koji su na završnoj godini osnovnih studija ili master studija.

Posete će biti organizovana 25. i 26. novembra sa početkom u 10 časova.

Ukoliko ste zainteresovani da naučite nešto novo i povežete teorijsko i praktično znanje, prijavite se putem mail-a nevena.mitic@elfak.ni.ac.rs. Molimo Vas da u prijavi navedete ime i prezime, fakultet, kao i godinu studija. Prijave su otvorene do 21.11.2019.

Za više informacija o Inkompass studentskom programu prakse posetite sajt www.inkompass.global.