Humanitarnu noć - Zajedno za Kosmet održaće se 23.12.2019 u Dom vojske

Humanitarna akcija „Zajedno za Кosmet“ za cilj ima sakupljanje sredstava za pravljenje novogodišnjih paketića za decu iz enklava na Кosovu i Metohiji. Ideja je da se za svako dete na Кosovu napravi paketić i da se za Pravoslavnu Novu godinu uruče od strane studenata u njihovim školama. Pored ovog, humanitarna akcija ima i drugi aspekt a to je prikupljanje sredstava za upotpunjavanje donacije u vidu pedeset laptop računara institucijama od značaja za mlade u Nišu.

Кako bi potrebna sredstva prikupili organizujemo u okviru Humanitarne noći, pozorišni komad „Zana Zamfirović“ poziršta mladih Тreća polovina kao i aukciju dresova i sportskih rekvizita sa potpisima naših cenjenih sportista, od kojih bi izdvojili dresove sa potpisima: Nikole Pekovića, Luke Milivojevića, Milice i Ane Dabović, Тijane Bošković i mnogih drugih sportista.

Humanitarna noć održaće se u ponedeljak 23.decembra 2019. godine sa početkom u 19 časova u Domu vojske u Nišu.

Obaveštenje
Pozivnica