Konferencija EkoКon – Otvoren konkurs za studentske radove

Udruženje Ekogeneza, koje u partnerstvu sa udruženjem Dete – zaštitnik planete uz finansijsku podršku Ministarstva zaštite životne sredine prvi put u novembru ove godine organizuje konferenciju EkoКon – Sva lica klimatskih promena.

U okviru EkoКon projekta od 1. do 30. septembra raspisujemo četiri konkursa:

• Кonkurs za stručne radove namenjen svim studentima upisanim na fakultete i visoke škole u Republici Srbiji
  • Кonkurs za eseje namenjen svim beogradskim srednjoškolcima
  • Likovni konkurs
  • i Foto-konkurs namenjeni svim ljubiteljima slikarstva i fotografije.

Za sva pitanja i nedoumice možete kontaktirati  putem imejla info@ekogeneza.org ili strucni.radovi@ekogeneza.org.

Ekogeneza je neprofitna nevladina organizacija koja okuplja ljubitelje životne sredine i nauke u cilju podizanja ekološke svesti u Srbiji. Postojimo od aprila 2019. godine. Тim Ekogeneza čine stručnjaci iz oblasti ekologije, biologije, zaštite životne sredine, poljoprivrede i pejzažne arhitekture koji su se najpre okupili kao autori portala EkoBlog, a zatim odlučili da edukaciju i širenje ekološke svesti podignu na viši nivo. Ove godine smo nakon više od 600 tekstova na EkoBlogu koje pročita 15.000 čitalaca mesečno osnovali i prvi ekološki podkast u Srbiji – EkoPod, a konferencija EkoКon predstavlja naš najnoviji poduhvat.

U prilogu tekst konkursa za stručne radove.

Konkurs za stručne radove EkoKon