Vebinar za studente: Mogućnosti za mobilnost studenata kroz Erazmus+ program

Poštovane koleginice i kolege,

Fondacija Tempus organizuje vebinar namenjen sadašnjim i budućim studentima svih nivoa studija na državnim i privatnim visokoškolskim ustanovama u Srbiji koji su zainteresovani za učešće u Erazmus+ stipendiranim studentskim razmenama i praksama u inostranstvu.

Na vebinaru će biti reči o uslovima učešća na Erazmus+ razmenama, visini i obuhvatu stipendija, potrebnoj dokumentaciji i načinu prijave. Takođe će biti pružene informacije o dodatnom obuhvatu stipendije za koji se mogu prijaviti studenti sa invaliditetom i studenti u nepovoljnom socio-ekonomskom položaju.

Ovom prilikom smo želeli da vas zamolimo da kroz svoje mreže informišete studente o ovom vebinaru, te ih pozovete da uzmu učešće i saznaju koje mogućnosti imaju u okviru Erazmus+ projekata mobilnosti.

Vebinar se održava u sredu, 22. decembra od 16 do 17 časova. Za učešće na vebinaru potrebno je popuniti kratak prijavni formular, najkasnije do 21. decembra u 15 časova, na ovom linku.

Unapred hvala na podršci u promociji ovog događaja među studentima u okviru vaših ustanova.

S poštovanjem,

Fondacija Tempus