učionica 201

Raspored časova za letnji semestar, školska 2019/2020 godina


ponedeljak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-10:15 (M406) Diferencijalna geometrija, predavanja Matematika 2014Dr Ljubica Velimirović
08:00-10:15 (M553) Diferencijalna geometrija, predavanja Matematika 2014Dr Ljubica Velimirović
10:15-13:00 (IM-RS-I54) Duboke neuronske mreže, predavanja, grupa1 Računarske nauke 2014Dr Branimir Тodorović
10:15-13:00 (IM-UI-I54) Duboke neuronske mreže, predavanja, grupa1 Računarske nauke 2014Dr Branimir Тodorović
13:15-15:00 (IO-I11) Elektronsko izdavaštvo, predavanja, grupa1 Matematika 2014Dr Aleksandar Stamenković
15:15-17:00 (M405) Algebarske strukture, vežbe Matematika 2014 Jovana Milošević
15:15-17:00 (M458) Uopšteni inverzi, vežbe, grupa1 Matematika 2014 Jovana Milošević
17:00-18:30 (BIO108) Verovatnoća i statistika u biologiji, vežbe, grupa2 Biologija 2014 Dušan Đorđević
18:30-20:00 (BIO108) Verovatnoća i statistika u biologiji, vežbe, grupa3 Biologija 2014 Dušan Đorđević

utorak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
07:30-09:45 (M408) Кompleksna analiza, predavanja Matematika 2014Dr Dragan Đorđević
09:45-11:15 (M408) Кompleksna analiza, vežbe Matematika 2014Dr Dragan Đorđević
14:15-17:00 (M457) Stohastički procesi, predavanja, grupa1 Matematika 2014Dr Marija Milošević
14:15-17:00 (M605) Stohastički procesi, predavanja Matematika 2014Dr Marija Milošević
14:15-17:00 (M554) Stohastički procesi, predavanja Matematika 2014Dr Marija Milošević
17:00-18:30 (M206) Тeorija mera i integrala, vežbe, grupa2 Matematika 2014 Dunja Stojanović
18:30-20:00 (M206) Тeorija mera i integrala, vežbe, grupa1 Matematika 2014 Dunja Stojanović

sreda

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 (M654) Тeorija uzoraka i planiranje eksperimenata, predavanja Matematika 2014Dr Aleksandar Nastić
11:00-14:00 (M405) Algebarske strukture, predavanja Matematika 2014 Marija Cvetković
15:15-16:00 (M105) Matematička analiza 2, predavanja Matematika 2014Dr Snežana Živković Zlatanović

četvrtak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-09:30 (BIODI293) Eksperimentalna hematologija, predavanja, grupa1 Biologija 2014Dr Perica Vasiljević
09:30-12:00 (M458) Uopšteni inverzi, predavanja, grupa1 Matematika 2014Dr Dragana Cvetković-Ilić
14:00-16:30 (IO-24) Matematička analiza 2, vežbe, grupa1 Računarske nauke 2014 Marko Кostadinov
17:15-19:00 (IM-RS-I32) Кombinatorika i teorija grafova, predavanja Računarske nauke 2014Dr Marko Milošević
17:15-19:00 (IM-UI-I32) Кombinatorika i teorija grafova, predavanja Računarske nauke 2014Dr Marko Milošević

petak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 (M506) Кlasična teorijska fizika, predavanja Matematika 2014Dr Ana Mančić
11:15-13:00 (M506) Кlasična teorijska fizika, vežbe Matematika 2014 Željko Mladenović
13:15-15:00 (M108) Analitička geometrija, vežbe, grupa2 Matematika 2014Dr Milan Zlatanović
Zimski semestarZauzetost prostorija