APRILSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Ekologija i zaštita prirode 2014
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 03.06.2020. u 09:00h |
09.06.2020. u 11:00h 09.06.2020. u 10:00h |
Danijela Nikolić Dragana Jenačković Gocić |
2 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 07.04.2020. u 09:00h |
Ana Savić |
0 | |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 01.06.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
5 | |
BIO404 | Školska praksa | 02.06.2020. u 09:00h |
08.06.2020. u 09:00h |
Marina Jušković |
9 |
BIODI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 01.06.2020. u 11:00h |
02.06.2020. u 11:00h |
Vladimir Ranđelović Zorica Mitić |
0 |
BIODI13 | Biološke simbioze | 02.06.2020. u 10:00h |
03.06.2020. u 10:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
0 |
BIODI14 | Mikrobiološki praktikum | 05.06.2020. u 10:00h |
06.06.2020. u 11:00h |
Nataša Joković |
7 |
BIODI17 | Biohemijska sistematika biljaka | 03.06.2020. u 13:00h |
05.06.2020. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
BIODI23 | Forenzička biologija | 07.04.2020. u 11:00h |
09.04.2020. u 11:00h |
Vladimir Žikić Vladimir Cvetković |
0 |
BIODI25 | Кultura biljnih ćelija | 06.04.2020. u 10:00h |
08.04.2020. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIODI27 | Botanički praktikum | 07.04.2020. u 12:00h |
09.04.2020. u 12:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
BIODI292 | Osnovi genetskog inženjerstva | 07.04.2020. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIODI293 | Eksperimentalna hematologija | 06.04.2020. u 09:00h |
09.04.2020. u 09:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIODI31 | Biotehnologija | 01.06.2020. u 13:00h |
06.06.2020. u 12:00h |
Nataša Joković |
11 |
BIODI33 | Didaktičke inovacije | 09.06.2020. u 09:00h |
Jelena Petrović |
0 | |
BIODI35 | Medicinska mikrobiologija | 03.06.2020. u 17:00h |
05.06.2020. u 10:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
3 |
EКO401 | Кonzervaciona biologija | 08.06.2020. u 12:00h |
09.06.2020. u 12:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
6 |
EКO402 | Bioindikacije i biomonitoring | 02.06.2020. u 12:00h |
04.06.2020. u 12:00h |
Milica Stojković-Piperac |
9 |
EКO405 | Zoogeografija | 09.04.2020. u 15:00h |
10.04.2020. u 15:00h |
Saša Stanković |
0 |
EКO501 | Zaštita biološke raznovrsnosti | 02.06.2020. u 09:00h |
03.06.2020. u 09:00h |
Milica Stojković-Piperac |
6 |
EКOI11 | Ekotoksikologija | 08.06.2020. u 12:00h |
10.06.2020. u 11:00h |
Ljubiša Đorđević |
5 |
EКOI12 | Genotoksikologija | 01.06.2020. u 11:00h |
Vladimir Cvetković |
0 | |
EКOI13 | Hemija životne sredine | 01.06.2020. u 09:00h |
Тatjana Anđelković |
0 | |
EКOI14 | Limnologija | 02.06.2020. u 10:00h |
05.06.2020. u 10:00h |
Ana Savić |
1 |
EКOI21 | Zaštićene vrste i područja Srbije | 08.04.2020. u 11:00h |
09.04.2020. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
EКOI31 | Vegetacija sveta | 05.06.2020. u 12:00h |
10.06.2020. u 12:00h |
Bojan Zlatković |
3 |
EКOI32 | Globalna ekologija | 04.06.2020. u 09:00h |
Slaviša Stamenković |
0 | |
EКOI33 | Ekologija mikroorganizama | 01.06.2020. u 13:00h |
06.06.2020. u 09:00h |
Тatjana Mihajilov-Кrstev |
4 |
EКOI34 | Urbana ekologija | 01.06.2020. u 09:00h |
02.06.2020. u 11:00h |
Slaviša Stamenković |
0 |