ЧЛАНОВИ КОМИСИЈЕ ЗА ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА ДЕПАРТМАНА

ЧЛАНОВИ КОМИСИЈЕ ЗА ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА ФАКУЛТЕТА

  1. Др Александар Настић, редовни професор
    (05.12.2022.-05.07.2025)
    (председник комисије)
Департман за физику
  1. др Јасмина Јекнић-Дугић, ванр. проф. (27.01.2021.27.01.2024.)

  2. др Биљана Самарџић, ред. проф.                        (31.03.2021. – 31.03.2024.)

  3. др Владан Павловић, доцент         

    (31.03.2021. – 31.03.2024.)

  4. Катарина Бито, студент                                      (10.02.2022. – 10.02.2023.)

  5. Вељко Петровић, студент (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  1. др Јасмина Јекнић-Дугић , ванр. проф. (27.01.2021.27.01.2024.)
Департман за хемију
  1. Др Александар Бојић, ред. проф.
    (23.11.2022-23.11.2025.)
  2. Др Eмилија Пецев Маринковић, ред. проф.
    (23.11.2022-23.11.2025.)
  3. Др Драган Ђорђевић, ред. проф. (23.11.2022-23.11.2025.)
  4. Дијана Јовановић, студент
    (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  5. Данијела Николић, студент
    (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  1. др Александар Бојић, ред. проф.     (23.10.2019-23.11.2025.)
Департман за математику
  1. Др Миодраг Ђорђевић, ван. проф.
    (23.11.2022-23.11.2025.)
  2. Др Душан Ђорђевић, доцент
    (23.11.2022-23.11.2025.)
  3. Др Маја Обрадовић, доцент
    (23.11.2022-23.11.2025.)
  4. Јасмина Димић, студент
    (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  5. Емилија Миленковић, студент
    (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  1. др Миодраг Ђорђевић, ван. проф. (23.11.2022-23.11.2025.)

Департман за рачунарске науке
  1. др Александар Стаменковић, ред. проф.           (27.01.2021.-27.01.2024.)

  2. др Милан Башић, ред.проф. (27.01.2021.-27.01.2024.)

  3. др Стефан Станимировић, доцент (27.01.2021.-27.01.2024.)

  4. Страхиња Миладиновић, студент (10.02.2022. – 10.02.2023.)

  5. Вељко Јакшић, студент (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  1. др Александар Стаменковић, ред.  проф.          (27.01.2021.-27.01.2024.)
Департман за географију
  1. др Мрђан Ђокић, доцент (27.01.2021. – 27.01.2024.)

  2. др Наташа Мартић Бурсаћ, ванр. проф. (27.01.2021. – 27.01.2024.)

  3. др Милена Гоцић, доцент (27.01.2021. – 27.01.2024.)

  4. Јована Вулетић, студент

    (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  5. Стефан Милићевић, студент (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  1. др Мрђан Ђокић, доцент (27.01.2021.-27.01.2024.)
Департман за биологију и екологију
  1. Др Саша Станковић, ванред. проф. (23.11.2022-23.11.2025.)
  2. Др Маријана Илић Милошевић, ванр. проф. (23.11.2022-23.11.2025)
  3. Др Зорица Митић, ванред. проф. (23.11.2022-23.11.2025.)
  4. Дина Стојановић, студент (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  5. Александра Петровић, студeнт (10.02.2022. – 10.02.2023.)
  1. Др Саша Станковић, ванр. проф. (23.11.2022-23.11.2025.)
  1. Милена Јовановић, шеф Службе за наст. и студ. питања (08.05.2020.-05.05.2023.)
  1. Никола Михајловић, студент (10.02.2022. – 10.02.2023.)

  2. Ана Миленковић, студент (10.02.2022. – 10.02.2023.)