RASPISANI IZBORI ZA STUDENTSKI PARLAMENT

Predsednik Studentskog parlamenta PMF-a, Pavle Živković je, u skladu sa svojim ovlašćenjima, raspisao izbore za Studentski parlament. Izbori će biti održani 01.03.2018. od 10:00 do 14:00

Broj predstavnika koji se biraju po departmanima:

• Matematika - 5 (svaki od kandidata mora da prikupi najmanje 25 potpisa studenata sa svog departmana)
  • Računarske nauke - 4 (svaki od kandidata mora da prikupi najmanje 20 potpisa studenata sa svog departmana)
  • Fizika - 3 (svaki od kandidata mora da prikupi najmanje 15 potpisa studenata sa svog departmana)
  • Biologija i ekologija - 5 (svaki od kandidata mora da prikupi najmanje 25 potpisa studenata sa svog departmana)
  • Hemija - 4 (svaki od kandidata mora da prikupi najmanje 20 potpisa studenata sa svog departmana)
  • Geografija - 5 (svaki od kandidata mora da prikupi najmanje 25 potpisa studenata sa svog departmana)

Prikupljene potpise je potrebno uneti i u elektronski obrazac. Popunjene obrasce je potrebno dostaviti Studentskoj izbornoj komisiji 28.02.2018. godine u periodu od 11:00 do 13:00 časova u kancelariji Studentskog parlamenta. Popunjen elektronski obrazac je potrebno proslediti na mejl: sparlament@pmf.ni.ac.rs

U prilogu se nalazi Odluka o raspisivanju izbora za predstavnike deparmana u Studentskom parlamentu PMF-a u Nišu, obrazac za prikupljanje potpisa, kao i elektronska verzija ovog obrasca.

ODLUKA
OBRAZAC ZA PRIKUPLJANJE POTPISA