ŠTA TREBA DA ZNATE O PRIJAVI ISPITA ZA JUN 2

Prijava ispita za Jun 2 će trajati od 22.06. do 25.06.2018. godine.

Podsećamo studente da se posle tri prijave ispita, četvrta i svaka naredna naplaćuje. Ukoliko korisnik Studentskog portala pokuša da prijavi ispit koji je u ovoj kategoriji, aplikacija će ga obavestiti da mora da uplati sumu predviđenu Pravilnikom o visini školarine administrativnih i drugih usluga na PMF-u Univerziteta u Nišu (1000 dinara po ispitu).

U tom slučaju prijava se obavlja na šalteru Studentske službe, gde je uz ispitnu prijavu potrebno priložiti i dokaz o uplati potrbne sume na žiro-račun Fakulteta (840 - 1789666 - 80) sa pozivom na broj 2.

Brojanje prijava ispita je krenulo od januarskog ispitnog roka ove školske godine. Ispite van ove kategorije studenti mogu prijaviti preko studentskog portala bez ikakvih ograničenja.

Računarski centar