17.05.2020

Termini za nadoknadu laboratorijskih vežbi na Departmanu za fiziku

 

Nuklearna fizika, OAS Fizika

Raspored izvođenja laboratorijskih vežbi

NIS-ova laboratorija

  • Ponedeljak, 18. maj, 11-16 h

            Grupe:

  1. Milica Perić, Mila Vujović
  2. Dragana Mitrović, Jovana Stanimirović
  3. Milena Simić, Katarina Bito
  • Utorak, 19. maj, 11-16 h

            Grupe:

  1. Jovana Savić, Đorđe Milovanović
  2. Toma Novaković, Nikola Stojadinović
  3. Emina Dostović, Darko Jovanović

 

Plan nadoknade časova – Laboratorijski praktikum 4

Laboratorija 010

Datum nadoknade

Тermin

Vreme nadoknade

Datum neodržanih časova

18.05.2020.

1

10:15-14:00

16.03.2020.

19.05.2020.

2, 3

8:15-15:00

23. i 30.03.2020.

21.05.2020.

4, 5

9:15-15:00

06. i 13.04.2020.

26.05.2020.

6, 7

8:15-15:00

27.04. i 04.05.2020.

27.05.2020.

8, 9

8:15-15:00

11. i 18.05.2020.

 

Plan izvođenja laboratorijskih vežbi iz predmeta

Laboratorijski praktikum 2

Laboratorija 119

 

Ponedeljak ,18. maj

I grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Sreda, 20. Maj

II grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Četvrtak, 21. maj

I grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Petak, 22. maj

II grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Ponedeljak, 25. maj

I grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Sreda, 27. maj

II grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Četvrtak, 28. maj

I grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Petak, 29. maj

II grupa u terminu: 11 h – 17 h.

 

Jedan termin vežbi traje 3h , a radiće se po dva termina u toku dana. Тako će dve grupe studenata raditi vežbe naizmenično po danima, čime se smanjuje izlaganje studenata pri dolasku i odlasku sa vežbi. Тakođe, nema ni čekanja između termina za dve grupe radi dezinfekcije i provetravanja.

 

Spisak studenata na predmetu  Laboratorijski praktikum 2

I grupa

Ime i prezime                   Br. indeksa

1. Кristina Vojinović          2213

2. Veljko  Petrović             2214

3. Nikola Ilić                       2216

4. Petra Nešić                    2218

5. Dušan Stanković            2219

6.  Stefan Anđelković        2223

7. Božidar Lazarević         2227

 

II grupa

1. Irina Cvetković               2217

2. Stanko Damnjanović     2225

3. Jelena Jović                   2220

4. Jasna Maljić                   2221

5. Dušan Danilović            2224

6. Zoran Petrović               2228

7. Кatarina Nikolić            2231

 

Plan nadoknade laboratorijskih vežbi – Fizika za geografe

Laboratorija 012

Datum nadoknade

Тermin

Vreme nadoknade

Datum neodržanih časova

20.05.2020.

1., 2., 3.

12:00-15:30

18.03., 25.03.2020. i 01.04. 2020.

25.05.2020.

4., 5., 6.

12:00-15:30

08.04., 15.04., i 22.04 2020.

27.05.2020.

7., 8.

12:00-15:30

29.04. i 06.05.2020.

 

 

Laboratorijske vežbe iz ELEКТRONIКE, MAS

Laboratorija 506

20.05.2020      14.00-17.00     Dva termina

26.05.2020      14.00-17.00     Dva termina

Ima ukupno 5 studenata koji su podeljeni u 4 grupe (samo u jednoj grupi su 2 studenta).

Тermini su dogovoreni sa laborantom Žarkom Cvetanovićem i sa studentima.

 

Osnove fizike jonizovanih gasova

Laboratorija 507

Тermini i raspored nadoknade laboratorijskih vežbi

Četvrtak 21. maj

I termin: 10-12 h

        Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urošević

        Marijana Stanišić

 

II termin: 14-16 h

        Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urpšević

        Marijana Stanišić

           

 

Petak 22. maj

I termin: 10-12 h

        Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urošević

        Marijana Stanišić

 

II termin: 14-16 h

        Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urošević

        Marijana Stanišić

           

 

Četvrtak 28. maj

I termin: 10-12 h

       Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urošević

        Marijana Stanišić

 

II termin: 14-16 h

        Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urošević

        Marijana Stanišić

           

 

Petak 29. maj

I termin: 10-12 h

        Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urošević

        Marijana Stanišić

 

II termin: 14-16 h

        Jovana Jevtović

        Aleksandra Radojković

        Marija Đekiđ

        Marija Urošević

        Marijana Stanišić

           

 

Osnove fizike čvrstog stanja

  • Termin: 20.05.2020. od 14  – 19 h

Vežbe će biti organizovane online preko Microsoft Teams – a

  • Termin: 27.05.2020. od 12 – 16 h, laboratorija 504
    • Spisak studenata:
      •  Darko Jovanović
      • Mila Vujović
      • Milica Perić
      • Jovana Stanimirović
      • Katarina Bito
      • Danilo Stajković
      • Nikola Stojadinović
  • Termin: 28.05.2020. od 12 – 16 h, laboratorija 504
    • Spisak studenata:
      • Jovana Savić, 2186
      • Dragana Mitrović, 2187
      • Đorđe Milanović, 2188
      • Milena Simić, 2189
      • Toma Novaković, 2194
      • Emina Dostović
      • Jovana Urošević

 

Fizika materijala

  • Termin: 20.05.2020. od 10 – 12 h

Vežbe će biti organizovane online preko Microsoft Teams – a

  • Termin: 26.05.2020. od 12 – 16 h

Labooratorija 504

  • Spisak studenata:
    • Monika Kostić
    • Marko Krstić
    • Stefan Đorđević
    • Milica Antić
    • Nenad Vučković
    • Milan Milenković
    • Marija Đekić
    • Marija Urošević
    • Marijana Stanišić

 

Savremene metode eksperimentalne fizike,

Laboratorija 310

20.5.2020. 

I grupa, 10-12 h

1. Jovana Jevtović

2. Marin Miladinović

II grupa, 12-14 h

  1. Aleksandra Radojković
  2. Ivan Vidanović
  3. Dragana Petrović

27.5.2020. 

I grupa, 10-12 h

1. Jovana Jevtović

2. Marin Miladinović

II grupa, 12-14 h, 14-16h

  1. Aleksandra Radojković
  2. Ivan Vidanović
  3. Dragana Petrović

19.5.2020. Poseta Laboratoriji za masenu spektrometriju i Laboratoriji za nuklearnu magnetnu  rezonanciju , Laserske i plazmene tehnologije (poseta firmi NS Radijatori u Nišu)

25.5.2020. Poseta Laboratorijama na Mašinskom  fakultetu  i firmi Beca Neon Reklame

26.5.2020. Poseta Laboratorijama na Medicinskom fakultetu  10-12 h

26.5.2020. Poseta Laboratoriji za geohemiju, kosmohemiju i astrohemiju 12-14 h

 

Plan nadoknade (pdf)