14.03.2022

Poziv za studente - Takmičenje u istraživačkom radu vezanom za implementaciu Agende 2030 u Srbiji

Projekat Švajcarske i Nemačke razvojne saradnje „Reforma javnih finansija/Agenda 2030“ koji sprovodi Nemačka organizacija za medjunarodnu saradnju GIZ, objavio je poziv za takmičenje u istraživačkom radu vezanom za implementaciju Agende 2030 u Srbiji.

Poziv za učešće na srpskom i egleskom jeziku se nalazi u prilogu. U okrivu poziva možete pogledati osnovne informacije o takmičenju, kao i uslove i predvidjenje nagrade za prva tri plasirana rada. Takodje informacije o takmičenju možete pogledati i na sledećoj web stranici: sdgs4all.rs

Na konkurs se mogu prijaviti studenti (državljani i rezidenti Srbije) koji su trenutno upisani na akademski program ili diplomci koji su stekli zvanja pre ne više od 6 meseci.

Rok za dostavljanje radova je 15. maj 2022. godine. Radove treba poslati na sledeće email adrese: milica.andrejevic@giz.de i milena.altmeyer@giz.de.

Poziv za studente
Invitation for Student competition