Zvanična osnivačka skupština studentskog društva

Poštovani studenti, Profesori i ljubitelji nauke,

u petak (24.06.2022. godine) imamo tu čast da Vas pozovemo na Zvaničnu osnivačku skupštinu Geografskog društva "Radenko Lazarević". Velika je čast nositi ime jednog od naših najvećih speleologa. Nadamo se da će studenti u Nišu opravdati ovaj naziv i dati veliki naučni doprinos u budućnosti. Na skupštini će se diskutovati o statutu društva, a takođe će se izabrati predsednik društva, kao i njegovo predsedništvo. Detaljno ćemo razraditi plan dalje registracije društva i definisaćemo naučne planove za narednih godinu dana. S obzirom da je geografija često nauka koja izučava prostor koristeći se metodama iz drugih nauka, svi koji su zainteresovani za saradnju i pisanje projekata u budućnosti na geografske, turističe i ekološke teme su više nego dobrodošli.

Srdačan pozdrav,
geografi iz Niša