16.09.2022

Poštovane koleginice i kolege,
Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da su raspisani Vanredni izbori za članove Studentskog parlamenta Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu (u daljem tekstu: SPPMF) za 29. septembar 2022. godine.

Pozivamo sve studente da uzmu učešće u tim izborima. Pravo da biraju i budu birani u SPPMF imaju svi studenti Fakulteta koji imaju status studenta u školskoj 2021/22. godini.

Potrebno je da svi zainteresovani studenti za članstvo u SPPMF dostave svoje Кandidacione liste do četvrtka, 22. septembra. Da bi se kandidovali, potrebno je sakupiti potpise najmanje 10 studenata sa vašeg departmana, koji podržavaju vašu kandidaturu.

Popunjene Кandidacione liste možete poslati skenirane na mejl student.prodekan@pmf.edu.rs ili ih lično doneti u prostoriju Studentskog parlamenta u sredu i četvrtak, 21. i 22. septembra, u periodu od 12 do 14 časova.

Izbori će se održati u skladu sa Pravilnikom o sprovođenju izbora za Studentski parlament Prirodno-matematičkog fakulteta, Univerziteta u Nišu.

Pravilnik o sprovođenju izbora za Studentski parlament, kao i Кandidacionu listu možete pronaći u prilogu.

Akademski pozdrav,
SPPMF

Pravilnik o izborima za Studentski parlament
Кandidaciona lista