sala mikroskopska 17

Raspored časova za letnji semestar, školska 2019/2020 godina


ponedeljak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
09:30-11:45 (BEZ402) Ekologija životinja, vežbe, grupa1 Ekologija i zaštita prirode 2014Dr Milica Stojković-Piperac
11:30-13:00 (BEZ402) Ekologija životinja, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Milica Stojković-Piperac
13:00-13:45 (BIO107) Biologija ćelije, vežbe, grupa2 Biologija 2014
13:45-15:15 (BIO107) Biologija ćelije, laboratorijske vežbe, grupa2 Biologija 2014 Aleksandra Petrović
15:15-16:00 (BIO107) Biologija ćelije, vežbe, grupa3 Biologija 2014
16:00-17:30 (BIO107) Biologija ćelije, laboratorijske vežbe, grupa3 Biologija 2014 Aleksandra Petrović
17:30-18:15 (BIO107) Biologija ćelije, vežbe, grupa1 Biologija 2014
18:15-19:45 (BIO107) Biologija ćelije, laboratorijske vežbe, grupa1 Biologija 2014 Aleksandra Petrović

utorak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-09:30 (EКO403) Hidrobiologija, vežbe, grupa1 Ekologija i zaštita prirode 2014 Dimitrija Savić Zdravković
11:45-13:15 (BIODI24) Metodika praktične nastave biologije u školama, vežbe, grupa1 Biologija 2014 Jovana Stojanović
13:15-14:45 (EКO403) Hidrobiologija, predavanja, grupa1 Ekologija i zaštita prirode 2014Dr Ana Savić
14:45-15:30 (BIO205) Razviće životinja, vežbe, grupa1 Biologija 2014 Aleksandra Petrović
15:30-17:00 (BIO205) Razviće životinja, laboratorijske vežbe, grupa1 Biologija 2014 Aleksandra Petrović
17:00-17:45 (BIO205) Razviće životinja, vežbe, grupa2 Biologija 2014 Aleksandra Petrović
17:45-19:15 (BIO205) Razviće životinja, laboratorijske vežbe, grupa2 Biologija 2014 Aleksandra Petrović

sreda

Vreme Predmet Studijski program Predavač
09:00-10:30 (BIODI24) Metodika praktične nastave biologije u školama, predavanja, grupa1 Biologija 2014Dr Marina Jušković
11:00-12:30 (BIO305) Osnovi ekologije životinja, vežbe, grupa3 Biologija 2014Dr Marijana Ilić Milošević
12:30-14:00 (BIO305) Osnovi ekologije životinja, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Marijana Ilić Milošević
14:00-15:30 (BIO305) Osnovi ekologije životinja, vežbe, grupa2 Biologija 2014Dr Marijana Ilić Milošević
15:30-16:15 (BIO109) Zoologija beskičmenjaka 2, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Marijana Ilić Milošević
16:15-17:00 (BIO109) Zoologija beskičmenjaka 2, laboratorijske vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Saša Stanković
17:00-17:45 (BIO109) Zoologija beskičmenjaka 2, vežbe, grupa2 Biologija 2014Dr Marijana Ilić Milošević
17:45-18:30 (BIO109) Zoologija beskičmenjaka 2, laboratorijske vežbe, grupa2 Biologija 2014Dr Saša Stanković
18:30-19:15 (BIO109) Zoologija beskičmenjaka 2, vežbe, grupa3 Biologija 2014Dr Marijana Ilić Milošević
19:15-20:00 (BIO109) Zoologija beskičmenjaka 2, laboratorijske vežbe, grupa3 Biologija 2014Dr Saša Stanković

četvrtak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-09:30 (BIO304) Osnovi ekologije biljaka, vežbe, grupa3 Biologija 2014Dr Danijela Nikolić
09:30-11:00 (BIO304) Osnovi ekologije biljaka, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Danijela Nikolić
11:00-12:30 (BIO304) Osnovi ekologije biljaka, vežbe, grupa2 Biologija 2014Dr Danijela Nikolić
13:00-14:30 (BIODI29) Entomologija, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Maja Lazarević

petak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
10:30-12:00 (BIO403) Тeorija evolucije, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Dragana Stojadinović
12:00-13:30 (BIO307) Organska evolucija, vežbe, grupa2 Biologija 2014 Тijana Čubrić
13:30-15:00 (BIO307) Organska evolucija, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Dragana Stojadinović
Zimski semestarZauzetost prostorija