učionica 24

Raspored časova za letnji semestar, školska 2019/2020 godina


ponedeljak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 (M103) Uvod u algebarske strukture, predavanja Matematika 2014Dr Jovana Nikolov Radenković
11:00-12:30 (BIO307) Organska evolucija, predavanja Biologija 2014Dr Jelka Crnobrnja-Isailović
13:15-15:00 (M153) Elementarna geometrija, predavanja Matematika 2014Dr Milan Zlatanović
15:15-17:00 (M153) Elementarna geometrija, vežbe, grupa1 Matematika 2014Dr Milan Zlatanović
17:15-20:00 (IO-22) Diskretne strukture 2, vežbe, grupa2 Računarske nauke 2014 Nikola Milosavljević

utorak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
09:30-11:00 (BIO207) Opšta ekologija, vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Đurađ Milošević
11:00-12:30 (BIO207) Opšta ekologija, vežbe, grupa2 Biologija 2014Dr Đurađ Milošević
12:30-14:00 (BIOI12) Istorija i filozofija biologije, predavanja, grupa1 Biologija 2014Dr Nataša Joković
14:15-15:45 (BIO108) Verovatnoća i statistika u biologiji, predavanja Biologija 2014Dr Jasmina Đorđević
16:00-17:30 (BIO107) Biologija ćelije, predavanja Biologija 2014Dr Perica Vasiljević

sreda

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:30-10:00 (O-05) Engleski jezik, predavanja Fizika 2014
08:30-10:00 (BIOI11) Engleski jezik 1, predavanja, grupa1 Biologija 2014 Sonja Miletić
08:30-10:00 (G108) Engleski jezik, predavanja Geografija 2014 Sonja Miletić
10:00-12:15 (G211) Regionalna geografija Srbije II, predavanja Geografija 2014Dr Mila Pavlović
12:15-13:45 (G267) Nacionalna turistička geografija, predavanja Тurizam 2014Dr Selim Šaćirović
13:45-16:00 (G205) Stanovništvo sveta, predavanja Geografija 2014Dr Selim Šaćirović
16:15-17:00 (M105) Matematička analiza 2, predavanja Matematika 2014Dr Snežana Živković Zlatanović

četvrtak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-10:30 (M205) Matematička analiza 4, predavanja, grupa1 Matematika 2014Dr Dragan Đorđević
12:15-14:00 (M106) Elementarna matematika 2, vežbe, grupa1 Matematika 2014 Jovana Milošević
14:15-16:00 (M106) Elementarna matematika 2, predavanja Matematika 2014Dr Jelena Manojlović
16:00-19:30 (G123) Metodika praktične nastave geografije, vežbe, grupa1 Geografija 2014 Milan Milovanović

petak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
07:30-09:00 (M162) Metodi nacrtne geometrije, predavanja, grupa1 Matematika 2014Dr Mića Stanković
09:00-10:30 (M162) Metodi nacrtne geometrije, vežbe, grupa1 Matematika 2014Dr Mića Stanković
10:30-13:00 (IO-24) Matematička analiza 2, predavanja Računarske nauke 2014Dr Dejan Ilić
13:15-16:00 (O-01) Psihologija, predavanja, grupa1 Matematika 2014Dr Jelisaveta Тodorović
13:15-15:00 (O-09) Psihologija, predavanja Fizika 2014Dr Jelisaveta Тodorović
13:15-15:00 (BIOI42) Psihologija, predavanja, grupa1 Biologija 2014Dr Jelisaveta Тodorović
13:15-16:00 (O-02) Psihologija, predavanja, grupa1 Računarske nauke 2014Dr Jelisaveta Тodorović
Zimski semestarZauzetost prostorija