računarska učionica PZ-208

Raspored časova za zimski semestar, školska 2021/2022 godina


ponedeljak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 ( XX.H202C) Fizičko-hemijski principi instrumentalne analize , predavanja HemijaDr Ivana Rašić Mišić
11:15-13:00 ( XX.H201C) Odabrana poglavlja organske hemije, vežbe HemijaDr Aleksandra Đorđević
13:15-14:45 (H-254-B) Analitička hemija životne sredine, predavanja Primenjena hemija 2014Dr Sofija Rančić
15:00-15:45 (H-215-B) Školska praksa 1, predavanja Hemija 2014Dr Jelena Mitrović
17:15-18:00 ( XX.H230C) Viši kurs organske hemije , vežbe Primenjena hemija sa osnovama menadžmenta Jelena Stamenković
17:15-18:00 ( XX.H230C) Viši kurs organske hemije, vežbe Hemija Jelena Stamenković

utorak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-10:00 ( XX.H203C ) Metodologija naučnoistraživačkog rada, predavanja HemijaDr Aleksandra Pavlović
10:15-13:00 ( XX.H200C) Viši kurs neorganske hemije, predavanja HemijaDr Dragan Đorđević
10:15-13:00 ( XX.H200C) Viši kurs neorganske hemije, predavanja HemijaDr Dragan Đorđević
13:15-14:00 ( XX.H200C) Viši kurs neorganske hemije, vežbe HemijaDr Nenad Кrstić
13:15-14:00 ( XX.H200C) Viši kurs neorganske hemije, vežbe HemijaDr Nenad Кrstić
14:00-15:30 (BIODI33) Didaktičke inovacije, predavanja Biologija 2014Dr Jelena Petrović
15:30-17:00 (BIODI33) Didaktičke inovacije, vežbe Biologija 2014Dr Jelena Petrović

sreda

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-10:30 ( XX.H201C) Odabrana poglavlja organske hemije, predavanja HemijaDr Aleksandra Đorđević
10:30-12:00 (H-270-B) Geohemija, predavanja Primenjena hemija 2014Dr Dragan Đorđević
12:00-13:30 (20.ТMREG1) Тurističko-geografske regije Evrope, predavanja, grupa1 Тurizam 2021Dr Ranko Dragović

četvrtak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 (H-255-B) Hemija metala u životnoj sredini, predavanja Primenjena hemija 2014Dr Dragan Đorđević
11:15-13:00 (H-272-B) Analiza toksičnih supstanci, predavanja Primenjena hemija 2014Dr Aleksandra Pavlović
13:15-16:00 ( XX.H231C) Odabrana poglavlja instrumentalne analize, predavanja HemijaDr Milan Stojković
16:00-18:30 (XX.H235C) Neorganska jedinjenja u medicini i farmaciji , predavanja HemijaDr Nenad Кrstić
18:45-19:30 (XX.H235C) Neorganska jedinjenja u medicini i farmaciji , vežbe Hemija Milica Nikolić

petak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-10:00 (H-203-B) Odabrana poglavlja organske hemije, vežbe Hemija 2014Dr Gordana Stojanović
10:15-12:00 ( XX.H203C ) Metodologija naučnoistraživačkog rada, vežbe HemijaDr Aleksandra Pavlović
12:15-15:00 (H-248-B) Кinetika i kataliza, predavanja Primenjena hemija 2014Dr Emilija Pecev-Marinković
12:15-14:00 (XX.H212C) Кinetika i kataliza, predavanja HemijaDr Emilija Pecev-Marinković
Letnji semestarZauzetost prostorija