učionica 24

Raspored časova za zimski semestar, školska 2019/2020 godina


ponedeljak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-10:00 (BIO102) Fizika, predavanja Biologija 2014Dr Dragoljub Dimitrijević
10:15-12:00 (BIO103) Osnovi informatike, predavanja Biologija 2014Dr Aleksandar Stamenković
12:00-14:30 (M302) Uvod u kompleksnu analizu, vežbe, grupa2 Matematika 2014 Bogdan Đorđević
14:30-17:00 (M302) Uvod u kompleksnu analizu, vežbe, grupa1 Matematika 2014 Bogdan Đorđević
17:45-19:30 (BIO101) Opšta i neorganska hemija, vežbe Biologija 2014 Vladimir Dimitrijević

utorak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 (IO-13) Uvod u računarstvo, predavanja Računarske nauke 2014Dr Predrag Кrtolica
11:15-13:00 (M101) Matematička logika i teorija skupova, predavanja Matematika 2014Dr Jelena Ignjatović
13:00-15:30 (BIO104) Morfologija i anatomija biljaka, predavanja, grupa1 Biologija 2014Dr Marina Jušković
15:15-17:00 (BIO202) Zoologija kičmenjaka, predavanja Biologija 2014Dr Saša Stanković

sreda

Vreme Predmet Studijski program Predavač
10:00-11:30 (G136) Geografija lokalne sredine, predavanja Geografija 2014Dr Тatjana Đekić
11:30-12:15 (G136) Geografija lokalne sredine, vežbe, grupa1 Geografija 2014 Jelena Živković
12:15-13:45 (G216) Nacionalni parkovi, predavanja Geografija 2014Dr Тatjana Đekić
13:45-16:00 (G202) Zaštita životne sredine, predavanja Geografija 2014Dr Тatjana Đekić
16:00-19:00 (BEZ501) Metodologija naučno-istraživačkog rada, predavanja Biologija 2014Dr Zorica Stojanović-Radić
16:00-19:00 (BEZ501) Metodologija naučno-istraživačkog rada, predavanja Ekologija i zaštita prirode 2014Dr Zorica Stojanović-Radić

četvrtak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 (IO-34) Objektno-orijentisano programiranje 2, predavanja Računarske nauke 2014Dr Ivan Stanković
11:15-13:00 (BIO101) Opšta i neorganska hemija, predavanja Biologija 2014Dr Dragan Đorđević
13:15-15:00 (BIO105) Zoologija beskičmenjaka 1, predavanja Biologija 2014Dr Marijana Ilić Milošević
17:15-20:00 (M303) Uvod u topologiju, predavanja, grupa1 Matematika 2014Dr Vladimir Pavlović

petak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-11:00 (G131) Geometrija, predavanja Geografija 2014Dr Ljubica Velimirović
11:15-14:00 (M107) Linearna algebra, predavanja Matematika 2014Dr Vladimir Pavlović
14:15-17:00 (IO-32) Linearna algebra, predavanja, grupa1 Računarske nauke 2014Dr Vladimir Pavlović
Letnji semestarZauzetost prostorija