Konferencija „Održiva poljoprivreda za održivi Balkan”

Prva regionalna konferencija o zaštiti biodiverziteta i dobrobiti životinja u poljoprivrednim predelima, “Održiva poljoprivreda za održivi Balkan”, održaće se 6. i 7. decembra 2019. godine u Zrenjaninu.

Konferencija će okupiti predstavnike organizacija civilnog društva, javnih institucija, akademske zajednice i medija kako bismo zajedno pokrenuli dijalog na temu zaštite vrsta i staništa i dobrobiti životinja u poljoprivrednim predelima zemalja Zapadnog Balkana.

Posebna pogodnost za studente – svakom studentu osnovnih, master i doktorskih studija biće refundirani putni troškovi.

Informacije o konferenciji i formular za prijavljivanje možete naći na našem sajtu. Broj mesta je ograničen pa Vas ovom prilikom pozivamo da se što pre prijavite.

Krajnji rok za podnošenje prijava je 29.11.2019.