učionica 120

Raspored časova za letnji semestar, školska 2023/2024 godina


ponedeljak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
09:45-11:15 (OB.OB462) Parazitologija, vežbe Biologija 2021 Darija Milenković
11:15-12:45 (MB.MB22O) Ekologija životinja, vežbe, grupa1 Biologija 2021Dr Milica Stojković-Piperac
11:15-12:45 (ME.ME22O) Ekologija životinja, vežbe Ekologija i zaštita prirode 2021Dr Milica Stojković-Piperac
13:00-13:45 (OB.OB21O) Biologija ćelije, vežbe, grupa2 Biologija 2021Dr Višnja Madić
13:45-15:15 (OB.OB21O) Biologija ćelije, laboratorijske vežbe, grupa2 Biologija 2021Dr Višnja Madić
15:30-16:15 (OB.OB21O) Biologija ćelije, vežbe, grupa3 Biologija 2021Dr Višnja Madić
16:15-17:45 (OB.OB21O) Biologija ćelije, laboratorijske vežbe, grupa3 Biologija 2021Dr Višnja Madić
18:00-18:45 (OB.OB21O) Biologija ćelije, vežbe, grupa1 Biologija 2021Dr Višnja Madić
18:45-20:15 (OB.OB21O) Biologija ćelije, laboratorijske vežbe, grupa1 Biologija 2021Dr Višnja Madić

utorak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-09:30 (MB.MB243) Biološke simbioze, vežbe Biologija 2021Dr Dragana Jenačković Gocić
09:30-11:00 (MB.MB241) Strukturne adaptacije biljaka, vežbe, grupa1 Biologija 2021 Jovana Stojanović
11:00-12:30 (OB.OB42O) Sistematika i filogenija hordata, vežbe, grupa1 Biologija 2021Dr Saša Stanković
12:30-13:15 (MB.MB23O) Genetika, vežbe Biologija 2021Dr Nikola Jovanović
13:15-14:00 (MB.MB23O) Genetika, laboratorijske vežbe Biologija 2021Dr Nikola Jovanović
14:00-15:30 (OB.OB42O) Sistematika i filogenija hordata, vežbe, grupa2 Biologija 2021Dr Saša Stanković
16:00-17:30 (MM.MM241) Endokrinologija, laboratorijske vežbe Biologija 2021 Darija Milenković

sreda

Vreme Predmet Studijski program Predavač
15:30-17:00 (OB.OB22O) Zoologija beskičmenjaka 2, vežbe, grupa1 Biologija 2021 Aleksandra Тrajković
17:00-18:30 (OB.OB22O) Zoologija beskičmenjaka 2, vežbe, grupa2 Biologija 2021 Aleksandra Тrajković
18:30-20:00 (OB.OB22O) Zoologija beskičmenjaka 2, vežbe, grupa3 Biologija 2021 Aleksandra Тrajković

četvrtak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
10:15-11:00 (OB.OB61O) Biogeografija, vežbe Biologija 2021 Jovana Stojanović
14:00-16:00 (OB.OB241) Biološka raznovrsnost, predavanja Biologija 2021Dr Vladimir Žikić

petak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
10:30-12:00 (OB.OB23O) Algologija i mikologija, vežbe, grupa1 Biologija 2021 Тamara Petronijević
12:00-12:45 (OB.OB23O) Algologija i mikologija, laboratorijske vežbe, grupa1 Biologija 2021 Тamara Petronijević
13:00-14:30 (OB.OB23O) Algologija i mikologija, vežbe, grupa2 Biologija 2021 Тamara Petronijević
14:30-15:15 (OB.OB23O) Algologija i mikologija, laboratorijske vežbe, grupa2 Biologija 2021 Тamara Petronijević
15:15-16:45 (OB.OB43O) Molekularna biologija, vežbe, grupa1 Biologija 2021Dr Nikola Jovanović
16:45-18:15 (OB.OB43O) Molekularna biologija, vežbe, grupa2 Biologija 2021Dr Nikola Jovanović
18:15-19:45 (OB.OB43O) Molekularna biologija, vežbe, grupa3 Biologija 2021Dr Nikola Jovanović
Zimski semestarZauzetost prostorija