APRILSKI ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Računarske nauke 2021
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
00.ENGB1 | Engleski jezik B1 | 09.04.2024. u 10:00h |
09.04.2024. u 12:00h |
Кatarina Milenković |
0 |
00.PSI | Psihologija | 11.04.2024. u 12:00h |
11.04.2024. u 12:00h |
Jelisaveta Тodorović |
0 |
20.IO11 | Uvod u programiranje | 10.04.2024. u 09:00h |
12.04.2024. u 09:00h |
Ivan Stanimirović |
0 |
20.IO12 | Diskretne strukture 1 | 08.04.2024. u 09:00h |
11.04.2024. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
20.IO13 | Uvod u računarstvo | 09.04.2024. u 09:00h |
11.04.2024. u 14:00h |
Predrag Кrtolica |
0 |
20.IO14 | Matematika 1 | 08.04.2024. u 09:00h |
12.04.2024. u 14:00h |
Miroslav Ćirić |
0 |
20.IO31 | Strukture podataka i algoritmi | 08.04.2024. u 09:00h |
11.04.2024. u 09:00h |
Jelena Ignjatović |
0 |
20.IO32 | Matematika 3 | 09.04.2024. u 09:00h |
11.04.2024. u 14:00h |
Dejan Ilić |
0 |
20.IO33 | Uvod u baze podataka | 10.04.2024. u 09:00h |
12.04.2024. u 09:00h |
Milan Тasić |
0 |
20.IO34 | Objektno-orijentisano programiranje 2 | 10.04.2024. u 14:00h |
12.04.2024. u 14:00h |
Marko Milošević |
0 |
20.IO42 | Veb programiranje | 08.04.2024. u 09:00h |
12.04.2024. u 09:00h |
Ivan Stanković |
0 |
20.IO51 | Verovatnoća | 08.04.2024. u 09:00h |
10.04.2024. u 09:00h |
Jasmina Đorđević |
0 |
20.IO52 | Paralelno i distribuirano programiranje | 09.04.2024. u 09:00h |
11.04.2024. u 09:00h |
Branimir Тodorović |
0 |
20.IO62 | Uvod u softversko inženjerstvo | 10.04.2024. u 09:00h |
12.04.2024. u 14:00h |
Svetozar Rančić |
0 |
20.IOI04 | Internet pametnih uređaja | 08.04.2024. u 12:00h |
11.04.2024. u 12:00h |
Dejan Aleksić |
0 |
20.IOI05 | Numerički metodi 1 | 08.04.2024. u 18:00h |
10.04.2024. u 18:00h |
Marko Petković |
0 |
20.IOI06 | Skript jezici | 08.04.2024. u 12:00h |
11.04.2024. u 12:00h |
Marko Petković |
0 |
20.IOI07 | Upravljanje projektima u IТ | 09.04.2024. u 14:00h |
11.04.2024. u 14:00h |
Marko Miladinović |
0 |
20.IOI08 | Metodika nastave informatike | 09.04.2024. u 09:00h |
11.04.2024. u 09:00h |
Vesna Veličković Ivana Micić |
0 |
20.IOI09 | Simbolička izračunavanja | 09.04.2024. u 18:00h |
11.04.2024. u 18:00h |
Ivan Stanimirović |
0 |
20.IOSP | Stručna/pedagoška praksa | 10.04.2024. u 12:00h |
10.04.2024. u 12:00h |
0 |