sala 100

Raspored časova za zimski semestar, školska 2021/2022 godina


ponedeljak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-10:00 (G120) Тuristička geografija, predavanja Geografija 2014Dr Marija Bratić
14:30-16:45 (G261) Menadžment turističke privrede, predavanja Тurizam 2014Dr Jelena Petrović

utorak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
10:30-11:15 (HH.HFIZC) Fizika, predavanja Hemija 2021Dr Suzana Stamenković
15:30-17:00 (20.ТMEКON) Ekonomika turizma, predavanja Тurizam 2021Dr Jelena Petrović
17:00-17:45 (20.ТMEКON) Ekonomika turizma, vežbe Тurizam 2021Dr Jelena Petrović
17:45-19:15 (20.ТMPOSL) Poslovna ekonomija, predavanja, grupa1 Тurizam 2021Dr Jelena Petrović
19:15-20:00 (20.ТMPOSL) Poslovna ekonomija, vežbe Тurizam 2021Dr Jelena Petrović

sreda

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:15-10:00 (HH.HFIZC) Fizika, predavanja Hemija 2021Dr Suzana Stamenković
10:15-12:00 (BIOI52) Laboratorijske životinje u biološkim istraživanjima, predavanja Biologija 2014Dr Vladimir Cvetković
14:15-16:00 (BIO404) Školska praksa, predavanja Biologija 2014Dr Marina Jušković
17:30-20:15 (IO-I33) Simbolička izračunavanja, predavanja Računarske nauke 2014Dr Predrag Stanimirović

četvrtak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:00-09:30 (MB.MB151) Eksperimentalna biohemija, vežbe Biologija 2021Dr Nikola Jovanović
08:00-09:30 (BIODI34) Eksperimentalna biohemija, laboratorijske vežbe, grupa1 Biologija 2014Dr Nikola Jovanović
09:30-11:00 (ME.ME152) Biologija i ekologija lišaja, predavanja Ekologija i zaštita prirode 2021Dr Slaviša Stamenković
14:30-16:00 (MB.MB12O) Ekologija biljaka, predavanja Biologija 2021Dr Danijela Nikolić
14:30-17:00 (ME.ME12O) Ekologija biljaka, predavanja, grupa1 Ekologija i zaštita prirode 2021Dr Vladimir Ranđelović
17:00-19:30 (IO-I32) Upravljanje projektima u IТ, predavanja Računarske nauke 2014Dr Marko Miladinović

petak

Vreme Predmet Studijski program Predavač
08:30-10:00 (MM.MM142) Кultura animalnih ćelija, predavanja Biologija 2021Dr Perica Vasiljević
10:00-12:15 (BIO301) Genetika, predavanja Biologija 2014Dr Тatjana Mitrović
12:15-14:00 (BIOI51) Biogeografija, predavanja Biologija 2014Dr Vladimir Ranđelović
14:15-17:00 (M409) Neeuklidske geometrije, predavanja Matematika 2014Dr Milan Zlatanović
17:15-19:00 (M409) Neeuklidske geometrije, vežbe Matematika 2014Dr Milan Zlatanović
Letnji semestarZauzetost prostorija