OKTOBARSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Ekologija i zaštita prirode 2014
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 19.09.2019. u 10:00h |
20.09.2019. u 10:00h |
Vladimir Ranđelović |
3 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 25.09.2019. u 10:00h |
26.09.2019. u 12:00h |
Ana Savić |
4 |
BEZ501 | Metodologija naučno-istraživačkog rada | 24.09.2019. u 12:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
1 | |
BEZ502 | Studijski istraživački rad | 27.09.2019. u 13:00h 27.09.2019. u 13:15h |
Jelka Crnobrnja-Isailović Svetlana Тošić |
3 | |
BIO404 | Školska praksa | 23.09.2019. u 09:00h |
24.09.2019. u 09:00h |
0 | |
BIODI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 17.09.2019. u 10:00h |
19.09.2019. u 12:00h |
0 | |
BIODI14 | Mikrobiološki praktikum | 26.09.2019. u 11:00h |
0 | ||
BIODI17 | Biohemijska sistematika biljaka | 18.09.2019. u 12:00h |
21.09.2019. u 12:00h |
0 | |
BIODI23 | Forenzička biologija | 24.09.2019. u 11:00h |
27.09.2019. u 11:00h |
0 | |
BIODI24 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 23.09.2019. u 09:00h |
24.09.2019. u 09:00h |
0 | |
BIODI25 | Кultura biljnih ćelija | 25.09.2019. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
2 | |
BIODI27 | Botanički praktikum | 24.09.2019. u 12:00h |
26.09.2019. u 12:00h |
Bojan Zlatković |
1 |
BIODI292 | Osnovi genetskog inženjerstva | 24.09.2019. u 10:00h |
0 | ||
BIODI293 | Eksperimentalna hematologija | 24.09.2019. u 09:00h |
0 | ||
BIODI32 | Zoološki praktikum | 26.09.2019. u 13:00h |
Vladimir Žikić |
2 | |
EКO403 | Hidrobiologija | 27.09.2019. u 10:00h |
Ana Savić |
4 | |
EКO404 | Fitogeografija | 19.09.2019. u 12:00h |
20.09.2019. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović |
6 |
EКO405 | Zoogeografija | 23.09.2019. u 12:00h |
25.09.2019. u 12:00h |
Saša Stanković |
6 |
EКO501 | Zaštita biološke raznovrsnosti | 27.09.2019. u 12:00h |
Milica Stojković-Piperac |
5 | |
EКOI11 | Ekotoksikologija | 19.09.2019. u 10:00h |
0 | ||
EКOI12 | Genotoksikologija | 26.09.2019. u 10:00h |
0 | ||
EКOI14 | Limnologija | 27.09.2019. u 12:00h |
Ana Savić |
1 | |
EКOI31 | Vegetacija sveta | 17.09.2019. u 10:00h |
18.09.2019. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
2 |
EКOI32 | Globalna ekologija | 23.09.2019. u 09:00h |
0 | ||
EКOI34 | Urbana ekologija | 23.09.2019. u 09:00h |
Slaviša Stamenković |
1 | |
EКOS01 | Тerenska istraživanja u ekologiji | 20.09.2019. u 11:00h |
Vladimir Ranđelović Slaviša Stamenković |
1 |