JUNSKI ISPITNI ROK, OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
Fizika 2014
Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
M158 | Istorija i filozofija matematike | 17.06.2023. u 09:00h |
Dejan Ilić |
5 | |
IO-23 | Uvod u Veb programiranje | 12.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
IF-01 | Osnove računarstva | 07.06.2023. u 14:00h |
Marko Petković |
2 | |
IF-02 | Uvod u objektno orijentisano programiranje | 12.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
M-01 | Matematika 1 | 08.06.2023. u 09:00h |
16.06.2023. u 09:00h |
Nebojša Dinčić |
2 |
M-02 | Matematika 2 | 06.06.2023. u 09:00h |
17.06.2023. u 09:00h |
Jovana Nikolov Radenković |
2 |
M-03 | Matematika 3 | 07.06.2023. u 09:00h |
17.06.2023. u 09:00h |
Dejan Ilić |
1 |
M-04 | Matematika 4 | 07.06.2023. u 13:00h |
17.06.2023. u 09:00h |
Dragana Cvetković-Ilić |
0 |
O-04 | Engleski jezik 1 | 06.06.2023. u 12:00h |
08.06.2023. u 12:00h |
0 | |
O-05 | Engleski jezik | 06.06.2023. u 12:00h |
08.06.2023. u 12:00h |
0 | |
O-05 | Engleski jezik 2 | 06.06.2023. u 12:00h |
08.06.2023. u 12:00h |
0 | |
O-09 | Psihologija | 06.06.2023. u 10:00h |
10.06.2023. u 10:00h |
Jelisaveta Тodorović |
2 |
F-101 | Mehanika | 05.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
F-102 | Metrologija i obrada rezultata merenja | 07.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
F-103 | Тermodinamika i molekularna fizika | 14.06.2023. u 09:00h |
Suzana Stamenković |
1 | |
F-104 | Elektromagnetizam | 05.06.2023. u 09:00h |
15.06.2023. u 11:00h |
Dejan Dimitrijević |
3 |
F-105 | Programiranje u fizici | 12.06.2023. u 09:00h |
Dejan Aleksić |
1 | |
F-105 | Osnove matematičke fizike | 13.06.2023. u 09:00h |
14.06.2023. u 14:00h |
Goran Đorđević |
4 |
F-106 | Optika | 13.06.2023. u 09:00h |
Saša Gocić |
2 | |
F-107 | Osnove teorijske mehanike | 12.06.2023. u 09:00h |
Ana Mančić |
2 | |
F-108 | Matematička fizika | 14.06.2023. u 09:00h |
Ivan Mančev |
6 | |
F-109 | Osnove statističke fizike | 05.06.2023. u 13:00h |
16.06.2023. u 09:00h |
Ljubiša Nešić |
4 |
F-110 | Osnove atomske i molekularne fizike | 14.06.2023. u 09:00h |
Ivan Mančev |
4 | |
F-111 | Eksperimentalne metode u fizici | 08.06.2023. u 09:00h |
Vidosav Marković |
2 | |
F-112 | Osnove elektrodinamike | 13.06.2023. u 09:00h |
15.06.2023. u 11:00h |
Ljiljana Stevanović |
7 |
F-113 | Osnove kvantne mehanike | 08.06.2023. u 09:00h |
Nenad Milojević |
2 | |
F-114 | Osnove fizike čvrstog stanja | 07.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
F-115 | Nuklearna fizika | 16.06.2023. u 09:00h |
Jasmina Jeknić-Dugić |
1 | |
F-116 | Laboratorijski praktikum 1 | 07.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
F-117 | Laboratorijski praktikum 2 | 08.06.2023. u 14:00h |
0 | ||
F-118 | Laboratorijski praktikum 3 | 09.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
F-119 | Laboratorijski praktikum 4 | 08.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
F-120 | Fizika atmosfere | 09.06.2023. u 09:00h |
0 | ||
F-121 | Oscilacije i talasi | 06.06.2023. u 14:00h |
Ana Mančić |
1 | |
F-122 | Uvod u kosmologiju | 12.06.2023. u 09:00h |
Goran Đorđević |
2 | |
F-123 | Fizika životne sredine | 12.06.2023. u 09:00h |
Ljubiša Nešić |
1 | |
F-124 | Specijalna teorija relativnosti | 09.06.2023. u 09:00h |
Dragoljub Dimitrijević |
1 | |
F-125 | Fizički izvori štetnosti | 06.06.2023. u 14:00h |
0 | ||
F-126 | Osnove biofizike | 12.06.2023. u 14:15h |
12.06.2023. u 14:15h |
Ljiljana Stevanović |
1 |
H-144 | Hemija | 13.06.2023. u 09:00h |
0 |