JANUARSKI ISPITNI ROK, MASTER AKADEMSKE STUDIJE
Biologija 2014
Decembarski 2023/2024Aprilski 2023/2024Junski 2023/2024Junski 2 2023/2024Septembarski 2023/2024Oktobarski 2023/2024Oktobar II 2023/2024Šifra | Predmet | Pismeni | Usmeni | Ispitivači | Broj prijava |
---|---|---|---|---|---|
BEZ401 | Ekologija biljaka | 09.02.2023. u 10:00h |
10.02.2023. u 12:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić Dragana Jenačković Gocić |
0 |
BEZ402 | Ekologija životinja | 06.02.2023. u 11:00h |
07.02.2023. u 12:00h |
Ana Savić |
0 |
BIO401 | Zaštita životne sredine | 06.02.2023. u 10:00h |
07.02.2023. u 10:00h |
Slaviša Stamenković |
0 |
BIO402 | Uporedna fiziologija životinja | 07.02.2023. u 10:00h |
08.02.2023. u 10:00h |
Ljubiša Đorđević |
1 |
BIO403 | Тeorija evolucije | 06.02.2023. u 10:00h |
Jelka Crnobrnja-Isailović |
0 | |
BIO404 | Školska praksa | 30.01.2023. u 10:00h |
31.01.2023. u 10:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIODI11 | Metodologija eksperimentalnog rada u biologiji | 08.02.2023. u 09:00h |
08.02.2023. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIODI12 | Sistematika i ekologija lekovitih biljaka | 23.02.2023. u 12:00h |
24.02.2023. u 12:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIODI15 | Strukturne adaptacije biljaka | 23.02.2023. u 10:00h |
24.02.2023. u 10:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIODI17 | Biohemijska sistematika biljaka | 01.02.2023. u 10:00h |
02.02.2023. u 10:00h |
Zorica Mitić |
0 |
BIODI23 | Forenzička biologija | 07.02.2023. u 10:00h |
07.02.2023. u 12:00h |
Vladimir Žikić Vladimir Cvetković |
0 |
BIODI24 | Metodika praktične nastave biologije u školama | 23.02.2023. u 10:00h |
24.02.2023. u 10:00h |
Marina Jušković |
0 |
BIODI25 | Кultura biljnih ćelija | 08.02.2023. u 09:00h |
08.02.2023. u 10:00h |
Dragana Stojičić |
0 |
BIODI27 | Botanički praktikum | 13.02.2023. u 11:00h |
14.02.2023. u 11:00h |
Bojan Zlatković |
0 |
BIODI28 | Fitogeografija | 23.02.2023. u 10:00h |
24.02.2023. u 10:00h |
Vladimir Ranđelović Danijela Nikolić |
0 |
BIODI29 | Entomologija | 08.02.2023. u 12:00h |
09.02.2023. u 12:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIODI292 | Osnovi genetskog inženjerstva | 09.02.2023. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
0 | |
BIODI293 | Eksperimentalna hematologija | 06.02.2023. u 13:00h |
07.02.2023. u 11:00h |
Perica Vasiljević |
0 |
BIODI31 | Biotehnologija | 09.02.2023. u 11:00h |
Nataša Joković |
0 | |
BIODI32 | Zoološki praktikum | 08.02.2023. u 12:00h |
09.02.2023. u 12:00h |
Vladimir Žikić |
0 |
BIODI34 | Eksperimentalna biohemija | 09.02.2023. u 10:00h |
Тatjana Mitrović |
1 | |
BIODI35 | Medicinska mikrobiologija | 11.02.2023. u 12:00h |
Zorica Stojanović-Radić |
1 | |
EКOI22 | Abiotička svojstva vodenih ekosistema | 09.02.2023. u 12:00h |
Ana Savić |
0 | |
EКOI34 | Urbana ekologija | 30.01.2023. u 10:00h |
31.01.2023. u 10:00h |
Slaviša Stamenković |
0 |